Dünyada 7 iklimin efendisi

Yedi ırkın Kağanı olarak üstün kabiliyetiyle ilahi kudretiyle ANADOLU'NUN Fethini biz ALPERENLER 1064 yılında gerçekleştirdik. Sultan Alparslanın yüksek maneviyatı onur, atılganlık, cengaverlik hazzıyla yarattığı adeta OĞUZ KAĞAN ruhuyla beslediği toprak aşkı bize Kars kapısını açarak ana topraklarımızla buluşturdu.

Bu kadar devletin yüzyıllardır topraklarımızda oluşturduğu kin, öfke ve nefretin tanımlamasını yapmakta zorluk çekerken, verdiğimiz kurtuluş ve var olma yaradılışı çok yakınımızda ARAP BAHARI adı altında başka bir insanlık çöküşüyle devam etmekte.

Dünya haritasını adeta cadı kazanına çeviren amerika; kanlı parmaklarını bu seferde çeşitli kumpaslarla dünyada İslamiyetin son kalesi son vatanı olan TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNE değdirmekten pervasızca sakınmamakta.

amerika 5000 tır en ağır silahı 2000 uçak olduğu söylenen ve içinde ne olduğu belli olmayan genel adı pkk olup ypg pyd ve kck deaş adı altındaki  terör örgütlerine verdiği bu organize destekten dolayı kendisini başarılı hissetmekle birlikte dünyanın jandarmalığına soyunma arzusuyla çırpınmakta.Suriye ile Türkiye'nin bütün bağlarını kesmek adına başlattığı terör örgütü destekli terör koridoru üzerinden İdlibi ele geçirme bununla beraber Suriyede 13 alanda üst kurma iddiasıyla büyükisraili bu bölgeye monte etme  egosu ile  amerikanın bu projesiyle  ORTADOĞU hala kan gölü. Her zaman kış her zaman zemheri. amerika ve israil merkezli bu organize  planlar nice canlıya hayatı dar etti. Bu planın müsebbiplerinden olan AB ülkeleriyle birlikte engizisyon mahkemelerinin en gelişmiş en alasından kitle ölümleriyle neticelenen katliamlarına devam ediyorlar. İnsanlığın yüzyıllar önce cahiliye döneminde canlı canlı toprağa gömdüğü insanlığı günümüzde amerika hergün  yeni icat ettiği her çeşit yakıcı ve dünyayı kimyasallarla zehirleyen devlet olma  makamına oturdu.1945  yılında Hiroşima Nagazaki 

2001 yılında Afganistan 

2003 yılında Bağdat Irak gibi yerleşik devletlere zehirli ve yakıcı bombaları  atarak katliamlarına devam etmekle beraber; 

 

Suriyeyi  12192 adet bombardıma

Irakta  12095

Afganistan'da 1337

Libya'da 496 

Yemen'de 34 bombardıman yaparak

Somaliyi 12

Pakistanı ise 3 kez gayrimeşru şekilde sizler teröristsiniz diye kanıtsız  belgesiz verilerle bombalayarak insan ve çevre katliamına devam etmekte.  Halada alçakça hiçbir insanı değer gütmeden bu işkence ve zulüm asimile etme çalışmalarına tam hız sürmekte.Oysa amerika Kızılderilileri yurtlarından edip 75 milyon kişiyi acımasızca katlederek kurulmuş dört sömürge devletinin kıtalar oluşumudur. 

İngiltere, İspanya, Portekiz ve Fransanın ayak ve kan oyunlarıyla kurulan bu devlet her dönemde insanlığa darbe üstüne darbe indirmiştir halada indirmektedir.

MEDENİYET BATI DEĞİL TÜRKLÜĞÜN TA KENDİSİDİR.

 

Türklerin geçmiş tarihini bilmeyen milletler OSMANLININ kafdanı altından çıkıp dünyada devlet olma mücadelesi vermeye çalışan devletçikler grubunun sergilediği tiyatro artık sahnelenmektedir.

amerikanın hergün  Müslüman olması kaydı ile farklı devletleri bombalayarak borsadan gelir elde etme pozisyonu mantığı ise tamamen ahlaksızca IMF mantığının gerçekten  iş tutma zafiyetidir. Amerika büyük bir devlet değil uyguladığı siyasetle  CİA odaklı devlet olma ve terör işletmeciliği yapmakla baş başadır. Evrensel hukukun evrensel insani ve çevresel değerlerin varoluşuyla oynayarak kendi devletinin insanını bakamayan ve bombaladığı devletlerin kasalarını tarihini çalarak kendisine sermaye yapan amerika büyük bir devlet olma statüsünden çıkmış islamiyetin adeta cellatlığına soyunmuştur.

Türk Milletinin yapısından kaynaklanan değerlerine kimse ayar yapamaz nabız tutamaz.Türkleri Orta Asyadan Anadoluya; Çin Seddine; Selçukludan Osmanlıya taki Viyana kapılarına götüren ruh hep vardır. Bu daimdir. Bu ruhu kimse ayaklandırmasın bizim; 

TOPRAK

MİLLET 

BAYRAK

VATAN

DEVLET ÜLKÜMÜZÜN önüne kimse geçmesin.

Yazdığımız kahramanlık destanları hakkın sayesindedir. İmanımızdan kızıl elma ülküsünden asla vazgeçmeyiz. 

İç ve dış kirli siyaset sahipleri elbette yaptıklarının karşılığını bulacaktır mutlakada bulmalıdır.

Şehitlerimizin emaneti en kutsalımızdır.

Devletimizin sonsuz şefkati ebedidir.

Su Sabahat UZUN

- - - - -