ARTIK SIRA SİZDE HÜSEYİN ERYÜKSEL

Son 10 gündür Akhisarspor için hareketli günlerde karşılıklı suçlamalar ile basın açıklamaları yapıldı. İlk olarak eski başkanlardan Halil İbrahim Doğan, içeriye alınmayarak kulübün tesislerinin önünde basın açıklaması yaptı.

Ardından resmi olarak kulüp başkanı Harun Eryüksel ve imza yetkisi verilen Evren Özbey ortak basın açıklamaları ve en son olarak Hüseyin Eryüksel’in başkanlığı bıraktığı, daha sonra istifa eden Fatih Karabulut’un basın açıklamaları Akhisarspor’lu taraftarlar tarafından endişe ile karşılandı.

“SIRA SİZDE HÜSEYİN ERYÜKSEL”

Siz, Sayın Hüseyin Eryüksel; Süper Ligde ki önceleri Akhisar Belediyespor, daha sonra kamuoyunun bilemediği bir şekilde adının Akhisarspor olan takımın başında şahsınıza münhasır bir başkanlık yaptınız. 

Kongreler yaptınız basın mensuplarının bile haberi olmadı. Döneminizde Süper Lige çıktık. Stadımız olmadığı için yıllarca Manisa 19 Mayıs Stadında oynadığımız Süper Lig maçlarında taraftarlarımızla birlikte müsabakaları takip ettik. 

Başarılı sezonlar geçirdik. Belediyemizin önderliğinde stadımıza kavuştuk. 

Yönetiminiz içindeki ve belediye başkanlığı ile yaşadığınız problemleri gündeme getirmek istemiyorum. 

AKP’den Belediye başkan adayı oldunuz. Zorlu seçimden yenik ayrıldınız. Akhisarspor’un Süper Ligden düşmesi, başkanlıktan ayrılıp yerinizi Fatih Karabulut’a devrettiniz. Adınız o günden itibaren hiç bir yerde gündeme gelmedi. Manidardır Halil İbrahim Doğan’ın, Harun Eryüksel ve Evren Özbey’in ortak, ve Fatih Karabulut’un basın açıklamalarında hiç sizden bahsedilmedi. 

Sadece dedikodular da sizin adınız eleştiri olarak hep konuşuldu. Şimdi başarılı yıllarda başkanlık yaptığınız için, karşılıklı suçlamaların yapıldığı son basın açıklamalarının ışığında, yaşadıklarınızı, kamu oyunun öğrenmek istediklerini şefffaf bir şekilde  basın toplantısı yaparak (soru cevaplı) anlatınız. Çünkü Eryüksel soyadınızın, özellikle babanız merhum Hayrettin Eryüksel’in kamuoyundaki saygınlığı içinde bu toplantıyı yapmanız gereğine inanıyorum. Sıra sizde sayın Hüseyin Eryüksel.

Akhisarspor Ege bölgesinin ve Manisa’nın en önemli spor kulüplerinin başında geliyor. 2020-2021 sezonunda pandeminin verdiği zararlara rağmen sezon başından beri yaşadığı olumsuzluklardan bir an önce kurtulması için ilk olarak düzlüğe çıkması gerekiyor. Ama bu demek değildir ki 6-7 sezonda yaşanan olumlu ve olumsuz gelişmelerinde sorgulanmayacak anlamı düşünülmemelidir.   

Haldun AKYÜZ
 

YORUM EKLE

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber