Akhisar Belediyesi Popüler Müzik Korosu, nostaljik bir atmosferde 90'lı yılların unutulmaz şarkılarını Akhisarlı müzikseverlerle buluşturarak unutulmaz bir gece yaşattı. Akhisar Belediyesi'nin kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında düzenlenen konserde, Popüler Müzik Korosu, Akhisar Belediyesi Park İçi Sinema Salonu'nda seslendirdiği Türkçe Pop şarkılarıyla büyük beğeni topladı.

90'lar Türkçe Pop şarkılarının sevilen melodileriyle dolu konserde, Akhisarlılar bir araya gelerek nostaljik anlara tanıklık etti. Akhisar Belediyesi Popüler Müzik Korosu'nun müzik öğretmeni Şef Gamze Abaka Okur yönetimindeki koro, kalabalık salonda seyircilerin coşku dolu alkışları eşliğinde performans sergiledi.

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, konserin sonunda yaptığı açıklamada, Akhisar'ın kültür ve sanat alanında altın çağlarını yaşamaya devam ettiğini belirtti. Başkan Dutlulu, kültür ve sanat etkinliklerine önem verdiklerini, Popüler Müzik Korosu'nun 90'lar Konseri ile büyük bir keyif yaşandığını ifade etti. Başkan Dutlulu, emeği geçenlere, özellikle müzik öğretmeni Şef Gamze Abaka Okur'a, gençlere, çocuklara ve koro üyelerine teşekkür ederek, Akhisar'ın Türkiye'nin öne çıkan bir ilçesi olması için çalışmaların süreceğini vurguladı.