Mavi Hospital Hastanesi, iki uzman doktoru daha bünyesine katarak hasta kabulüne başladı. 

Üroloji Uzmanı Evren Şahin ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm.Dr.Bahadır Elitez, Mavi Hospital’de hasta kabülüne başladı.

ÜROLOJİ UZMANI DR. EVREN ŞAHİN

Mavi Hospital’dan bir büyük transfer daha! Akhisarın sevilen, başarılı hekimi Üroloji Uzmanı Evren ŞAHİN Mavi Hospital’da...

Yaşam için Sağlık ilkesiyle hizmetlerine tüm hızıyla devam eden Mavi Hospital, Üroloji Uzmanı Evren ŞAHİN’i bünyesine kattı.
Dr.Evren ŞAHİN, 2013 yılında Katip Çelebi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinden uzmanlığını alıp, meslek hayatına Mersin Mut Devlet Hastanesinde devam etti. 2015 yılından beri de Akhisar Devlet Hastanesinde hizmet veren ve bir çok başarılı ameliyata imza atan Akhisarımızın sevilen hekimi Üroloji Uzmanı Dr.Evren ŞAHİN, ‘’Mavi Hospital ailesine katılmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Akhisar ve bölge halkına üniversite hastanesi düzeyinde hizmet vermekteyiz.’’ Dedi.

Lokal ve genel anestezi altında sünnet , yenidoğan sünneti , kapalı(laparoskopik) ve açık mesane, üreter ve böbrek taşı ameliyatları, prostat, mesane ve böbrek kanseri ameliyatlarının yanısıra penil protez ameliyatı, penis eğriliği, kısırlık(infertilite), cinsel işlev bozuklukları gibi bir çok alanda Mavi Hospital’da hizmet vermeye devam etmekte.

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON UZMANI DR. BAHADIR ELİTEZ

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm.Dr.Bahadır ELİTEZ,  Mavi Hospital’da…
Yaşam için sağlık, sağlık için Mavi Hospital ilkesiyle hizmetlerine tüm hızıyla devam eden Mavi Hospital,Uzm.Dr. Bahadır ELİTEZ ile Fizik Tedavi hastalarımıza hizmet vermeye başladı. 
2011 yılında Ege Üniversitesinden mezun olup, 2019 yılında İzmir Katip Çelebi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinden uzmanlığını alan Dr. Bahadır ELİTEZ, meslek hayatına Ağrı Devlet Hastanesinde devam etti. 2022 yılında Özel Lokman Hekim Hayat Hastanesinde ve 2023 yılında Özel Sarıkız Hastanesinde görev aldıktan sonra şimdi Mavi Hospital’da.

İnme(Hemipleji) rehabilitasyonu ve tedavisi, diz ve kalça operasyonu sonrası rehabilitasyon, parapleji ve tetrapleji(omurilik felci) rehabilitasyonu ve tedavisi, el cerrahisi ve tendon yaralanmaları rehabilitasyonu, iğne tedavisi(kas ve iskelet sistemi ağrılarında), serebral palsi rehabilitasyonu ve tedavisi, sinir sıkışması rehabilitasyonu ve tedavisi, kalça kireçlenmesi ve tedavisi(koksartroz), diz kireçlemesi tedavisi (gonartroz), yüz felci rehabilitasyonu (fasiyal paralizi) , multiple skleroz (MS), parkinson ve kafa travması rehabilitasyonu, bel ve boyun fıtığı tedavisi, fibromiyalji tedavisi, eklem sıvısı tedavisi(Hyaluronik Asit), PRP tedavisi konularında uzman olan ve hizmet veren Uzm.Dr. Bahadır ELİTEZ ‘’ Mavi Hospital ailesinde olmaktan çok mutluyum. Yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla Akhisar ve çevre halkına hizmet vermek için rahatsızlığı olan herkesi bekliyoruz.’’ dedi.

Randevu ve bilgi için (0236) 404 04 04