Akhisar’da Ticaret Borsası yanında hizmet veren Lokanta Borsa, Ramazan ayına özel iftar yemek programlarına tüm ekibiyle hizmet veriyor. Lokanta Borsa, Ramazan boyunca her akşam iftar için özel menüler sunacak.

Lokanta Borsa'nın Ramazan menüsünde çorba, ana yemek, salata, tatlı ve içecek gibi birçok seçenek yer alacak. Menüde yer alan yemekler, özenle seçilen malzemelerle hazırlanıyor ve lezzetiyle dikkat çekiyor.

BİN KİŞİYE KADAR MİSAFİR AĞIRLANABİLİYOR

Ramazan ayının manevi atmosferiyle uyumlu bir şekilde, Lokanta Borsa'nın iftar yemekleri, ailece ve sevdikleriyle birlikte keyifli bir şekilde geçirilebilecek. Lokanta Borsa'nın geniş ve ferah salonunda, hijyen kurallarına uygun bir şekilde servis yapılacak.

Lokanta Borsa'nın Ramazan iftar yemek programlarına katılmak isteyenlerin, önceden rezervasyon yaptırmaları gerekiyor. Rezervasyon için Lokanta Borsa'nın iletişim numaraları üzerinden ya da direkt olarak lokantaya uğrayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Lokanta Borsa, Ramazan ayı boyunca iftar yemekleri için özel bir menü sunarak, müşterilerine lezzetli ve keyifli bir iftar deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

BEİN SPORTS MAÇ YAYINLARI

Ayrıca Bein Sports ile Süper Lig maç yayınları da verilen Lokanta Borsa’da müşterilere keyifli anlar sunuluyor.

LAL WEDDİNG İLE DE HİZMET VERİYOR

Lokanta Borsa, aynı zamanda düğün, nişan, özel gün, mezuniyet geceleri, yılsonu organizasyonlarında da yemekli ve yemeksiz şekilde düğün salonu konseptinde de hizmet veriyor. 

İLETİŞİM VE REZARVASYON;

0545 145 54 45

INSTAGRAM: lokantaborsa