İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’da seçim çalışmalarına Zeytinliova Mahallesi’nde devam etti.

Büyük bir kararlılıkla bu yola çıktıklarını ifade eden İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’ın en büyük Mahallelerinden birisi olan Zeytinliova’daki vatandaşlar ile bir araya geldi.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde İYİ Parti olarak Akhisar’da seçim zaferi kazanacaklarını ve iyi bir belediye yönetimi oluşturacaklarını söyleyen Doğan; “Çalışmalarımızı ekibimiz ile aralıksız olarak Akhisar’ın her noktasında sürdürüyoruz. Zor bir yola çıktığımızın farkındayız. Akhisar’ı hak ettiği yere taşıyacağız. Bugün Zeytinliovalı vatanlarımız ile bir aradayız. Bizleri çok iyi karşıladılar, kendileri ile nasıl bir belediye yöneteceğimizi paylaştık. Bizleri çok güzel karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

TAMAMEN ŞEFFAF OLACAĞIZ

İlçemizin en büyük sorunları olan otopark, altyapı, çevre kirliliği gibi sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Modern ve kültürel yaşanabilir bir kent ortaya koyacağız. Sosyal bir belediyecilik anlayışı ile aile bütçesine katkıda bulunacağız. 

KONUT PROJELERİ YAPACAĞIZ

Akhisar’daki sit alanı sorunsalını çözüme kavuşturacağız. Konutlar için projeler üreteceğiz. Ortada dönen rant iddialarını giderecek, şeffaf bir yönetim oluşturacağız” dedi.