İYİ Parti Manisa Milletvekili A. Adayı Sedat Tetiker, Saruhanlı, Kırkağaç ve Turgutlu’da parti üyelerini ziyaret etti. 14 Mayıs 2023 tarihinde düzenlenecek olan seçimlerin önemine dikkat çeken Tetiker:” Bu seçimler milletimiz için bir milat niteliğindedir. Halkımız tek adam rejimine karşı belki de geri dönülmez yol öncesi son virajı dönmektedir. 

20 yıldır ülkemizi yöneten Ak Parti ve siyasi ortaklarının artık ülkeye bir şey veremedikleri açık ve net ortada. Bir şeyi bozan o şeyin kurtarıcısı olamaz. Şu anda rayından çıkmış adalet, ekonomi, sağlık ve eğitim alanlarının baş sorumlusu 20 yıldır ülkemizi yöneten Ak Parti’dir ve kurtarıcısı olması söz konusu bile değildir. İşte biz tam da orada bu gemiyi yürütebilecek kaptanlara sahibiz. Başta genel başkanımız Meral Akşener olmak üzere tüm üyelerimizle kollarımızı sıvamış görevin bize gelmesini bekliyoruz. İnşallah 15 Mayıs sabahı alacağımız yetkiyle birlikte ülkemizin başına yeniden güneşi doğuracağız. Bize inanan herkesin ne kadar doğru yolda olduklarını halkımıza kanıtlayacağız.” Dedi. 

“Partinizin bir evladı olarak sizlerden destek istiyorum”  diyen Tetiker’e parti üyeleri yoğun ilgi gösterdi.  Özellikle ekonomi ve tarım alanında ülkede bir çok kırmızı alarmın çaldığını dile getiren Tetiker:”Gerek Yeminli Mali Müşavir olmam gerekse aileden gelme toprakla uğraşmam sonucunda bu sektörler üzerinde bilgilere sahibim. Bu alanlarda partimiz de çok etkin çalışıyor. Türkiye bir tarım ülkesi. Bugün ithalat bağımlısı olan ülkemiz, inşallah göreve geldiğimiz zaman ihracat cenneti haline gelecek.” Dedi. 

Tetiker’e ziyaretleri sırasında bir diğer İYİ Parti Manisa Milletvekili A. Adayı olan Ahmet Çayırlı da eşlik etti.