AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, Akhisar’ın Dağdere Mahallesini kalabalık bir grupla ziyaret etti.

AK Parti’nin kalesi olarak bilinen Dağdere Mahalle sakinleri, AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün’ü mahalleye iftar programına davet etti. Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün’ü kalabalık bir grup karşıladı. AK Parti Dağdere Mahalle Temsilcisi Ahmet Avcı’nın evinde düzenlenen iftar programına katılan Fatih Füzün, Teravih namazını da Dağdere Merkez Cami’de kıldı. Fatih Füzün’ün Dağdere programına kadınlar da eşlik ederken, Dağdere Mahallesi AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Ayvaz, Dağdere Mahalle Muhtarı, Eski Belediye Başkanı ve birçok partili de eşlik etti. Dağdere Mahalle esnafını ve kahvehanelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile sohbet eden Füzün, son olarak Dağdare AK Parti Mahalle Lokalinde vatandaşlar ile sohbet etti. AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, vatandaşla yaptığı sohbette şunlara değindi;

CUMHURBAŞKANIMIZ BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZ

Görüyoruz ki asırlardın bu millete ve bu ülkeye oynanan oyunlar bitmedi. Nasıl zamanında Osmanlıya oyunlar oynandıysa şimdide tüm dünya birlik olmuş önderimiz sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yenmeye çalışıyorlar. Eğer ki tüm dünya birlik olduysa bilin ki Ülke emin ellerde ama ne yazık ki içimizdeki insanlar da onlarla birlik oluyor. Allah’ın izniyle ve milletimizin desteğiyle 14 Mayıs’ta reisimizi tekrardan Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Ülkemiz bu kadar itibar ve güç kazanmışken kimsenin Cumhurbaşkanımıza el uzatmasına izin vermeyiz. Cumhurbaşkanımız bizim kırmızı çizgimizdir.

FELAKETLERE RAĞMEN MİLLETİMİZE HİZMET DEVAM EDİYOR

Asrın felaketini yaşadığımız bu dönem de ve öncesinde uzun yıllardır pandemi sorununa rağmen de ülkemizde yatırımlar ve yenilikler aralıksız devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti artık kendi gücünü gösteren ve kendi sözünü söyleyen bir konumdadır. Savunma sanayisinde, teknolojide, enerjide neler yaptığımızı görüyorsunuz. Türkiye büyümeye devam ettiği için de reisimizi ve hükümetimizi yenmek istiyorlar. Ama pandemi yaşayan ardından asrın felaketini gören bu ülke herşeye rağmen üretmeye devam ediyor. Ekonomik olarak ta gerek EYT gerekse asgari ücret ve maaşlara yapılan zamanlarla herkes bir kere daha gördü ki ülkemiz iyi durumdadır. Herşeye rağmen milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

CUMHUR İTTİFAKI OLARAK ÇOK GÜÇLÜYÜZ

Artık çok az bir zaman kaldı. Ama biz milletimize güveniyoruz. Bir tarafta 7’li masa bir tarafta devlet tecrübesi olan ve kendini millete adamış Cumhur ittifakı var. Vatandaşlarımız artık şunu çok daha iyi gördü ki birileri masaya toplanmış koltuk kavgası yaparken daha masayı yönetemezlerken devlet yönetmeye talip oluyorlar. Gerek Cumhurbaşkanımız gerekse sayın Devlet Bahçeli devlet adabında yetişmiş ve ömrünü milletine hizmete adamış insanlar. Şuan Cumhurbaşkanımız Turan Birliğini kurup tüm dünyaya gücünü gösterirken, savaşlara kimse müdahale edemezken bizim Cumhurbaşkanımız Rusya ve Ukrayna’yı aynı masaya oturturken, tahıl sorununu çözüp tüm Avrupa’nım geleceğine ışık olurken aslında herkes Recep Tayyip Erdoğan’ın ne kadar güçlü bir lider olduğunu bir kez daha gördü. Artık Türkiye sadece bölgemiz de değil dünya genelinde söz sahibi olan bir konuma geldi. Bu yüzden de milletimiz bunu biliyor ve Cumhur ittifakını destekleyeceğine inanıyoruz. 

AK Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Fatih Füzün, AK Parti Dağdere Mahalle lokalinde Yeniden Refah Partisi Manisa Milletvekili Aday Adayı Hızır Şenol ile karşılaştılar. Birlikte ülke gündemi ve yaklaşan seçimler hakkında sohbet ettiler.