Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ve mahalle ziyaretlerinde Cumhur İttifakı’na ve Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili adaylarına oy verilmesi için Manisalılardan destek istedi. MHP Manisa 2. Sıra Milletvekili Adayı Ali Uçak’a da tam destek veren Başkan Ergün, “Onlar bizlerin sesi olacak. Ankara ve Manisa arasında köprü oluşturacaklar. Biz onlara ne zaman ulaşsak, proje ve yatırımlarımızın daha hızlı ilerlemesi adına bizler için mücadele edecekler” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhur İttifakı’nın başarısı için Manisa’da da çalışmalarını hızla sürdürüyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, milletvekili adayları, MHP İl ve İlçe teşkilatları, ilçe ilçe ve mahalle mahalle ziyaretler gerçekleştirerek, Cumhur İttifakı’nın ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin 14 Mayıs seçimlerinden zaferle çıkması için sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmıyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Manisa Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini anlatarak, bu hizmetlerin daha fazla ve daha hızlı bir şekilde hayata geçmesini sağlamak için Manisa’nın Meclis’te güçlü bir şekilde temsil etmesi gerektiğine vurgu yapıyor.

“Manisa’mıza ve ülkemize katkı sağlayacak”

Başkan Ergün, ilçe ve mahalle ziyaretlerinde MHP milletvekili adayı Ali Uçak’a da tam destek vererek, Manisa’da üretim ve istihdama önemli katkı sağlayan Uçak’ın milletvekili olarak TBMM’ne gönderilmesi durumunda daha fazla katkı sağlayacağına inandığını ifade etti. Başkan Ergün, “Bakanlıklarda, İller Bankası’nda Manisa’mızın projelerinin en hızla şekilde sonuçlanması noktasında daha güçlü olmalıyız. O yüzden ‘Her şeyden önce Türkiye’ diyerek yola çıkan memleket sevdalısı, binlerce insanımıza iş imkanı sağlayan, ihracatta adeta marka olan ve ülkemize böylesi değerli katkılar sağlayan Ali Uçak kardeşimizi ve onunla birlikte diğer adaylarımızı milletvekili olarak Ankara’ya göndermek için desteklerinizi bekliyoruz. Hepsi birbirinden değerli milletvekili adaylarımızın Manisa’mıza ve ülkemize katkı sağlayacaklarından şüphem yoktur. Sizlerin de şüphesi olmasın. Onlar bizlerin sesi olacak. Ankara ve Manisa arasında köprü oluşturacaklar. Biz onlara ne zaman ulaşsak, proje ve yatırımlarımızın daha hızlı ilerlemesi adına bizler için mücadele edecekler” dedi.