CHP Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, hem merkez hem de kırsal mahallelerde seçim gezilerine son sürat devam ediyor. Reşatbey, Atatürk ve Seyitahmet Mahallelerinin yanı sıra Üçavlu, Sindelli, Boyalılar, Harmandalı ve Kulaksızlar kırsal mahallelerini ziyaret eden Başkan Dutlulu halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanıyor. 

Akhisar’da hayata geçirdikleri eser ve hizmetlerle tüm kesimlerin beğenisini toplayan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, hizmet dolu geçen 5 yılın ardından 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için destek ziyaretlerini sürdürüyor. Akhisar’ın hem merkez hem de köylerine hiçbir ayrım yapmadan hizmet ulaştırdıklarını belirten Başkan Besim Dutlulu, ikinci döneminde daha çok çalışacaklarının sözünü verdi. 

“SEÇİMDEN SEÇİME GELEN SİYASETÇİLER GİBİ OLMADIM”

Başkan Dutlulu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Hizmet dolu 5 yılı geride bırakırken hem merkez hem de köylerde çok çalışmanın verdiği gururla halkımızın karşısına çıkıyorum. Seçimden seçime gelen siyasetçiler gibi olmadım, sürekli halkımızın içinde oldum ve onların taleplerine hızlı çözümler ürettim. 

Hizmetlerimizi hayata geçirirken hiç kimsenin siyasi görüşünü sormadım. Muhtarlarımız şahittir. Bize oy versin veya vermesin hangi mahallenin ne ihtiyacı varsa o ihtiyacı karşılamak için canla başla çalıştım. 

Ben nasıl hizmetlerimizi hayata geçirirken kimsenin siyasi partisine, siyasi görüşüne bakmadıysam sizden de aynı şekilde oyunuzu parti ayrımı yapmadan kullanmanızı istiyorum. 

Her yerde şunu söylüyorum; Hizmete oy verin, hizmet yapacak, çalışacak kişiye oy verin, sizin yanınıza en çok gelecek kişiye oy verin. Ben bu konuda iddialıyım. 5 yıl çok çalıştım. İkinci dönemimizde daha çok çalışacağım. Siyasi görüşü ne olursa olsun tüm Akhisarlıların desteğini bekliyorum.”

KÜLTÜR GEZİLERİNE KADINLARDAN TEŞEKKÜR 

Özellikle kırsal mahallelerde yaşayan ve gündelik işlerden fazla seyahat etme fırsatı bulamayan kadınlar, Akhisar Belediyesi tarafından başlatılan kültür gezileri için Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya teşekkürlerini iletti. 

Kültür gezilerinin devam edeceğini müjdeleyen Başkan Besim Dutlulu, “Eğer desteklerinizle yeniden belediye başkanı olarak seçilirsem hem merkezde hem de köylerde bu gezilerimize aralıksız devam edeceğiz. 

Daha önceden Çanakkale Şehitliği, Ankara Anıtkabir gezilerimizi yapmıştık. Şimdi Akhisarlı kadınlar, belediyemizin rehberi eşliğinde İstanbul’da Ayasofya’yı, Topkapı Sarayını, İstanbul Boğazını, Eyüp Sultan Türbesi’ni, İstanbul’un camilerini ve nice güzelliklerini gezip görme fırsatı buluyor. Hiç merak etmeyin, bu tür gezilerimizi devam ettireceğiz. Gitmek isteyen herkes bu gezilerimizden faydalanacak” dedi. 

MUHTARLARDAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Reşatbey, Atatürk ve Seyitahmet Mahallelerinin yanı sıra Üçavlu, Sindelli, Boyalılar, Harmandalı ve Kulaksızlar Mahallesi muhtarları Başkan Besim Dutlulu döneminde hizmete kavuştuklarını dile getirerek Besim Dutlulu’nun istedikleri her talebi karşıladığını ve 5 yıl güzel hizmetler yaptığını söyledi. 

‘Çalışkan Başkan Besim Dutlulu ile Devam’ diyen mahalle halkı hatıra fotoğrafı çekilmeyi ihmal etmedi.