Web siteniz için tam da ihtiyacınız olan performans, alan, güvenlik vs. ihtiyaçlarınız için kapsamlı hizmet veren kurumsal bir firma arıyorsanız Aysima tam da aradığınız işlemleri sizlerle buluşturuyor! Uzun yıllara dayalı deneyimi ile ülkemizdeki lider hosting firmaları arasında en üst sıralara yerleşmiş olan Aysima ile birçok marka uzun soluklu çalışmalara imza atmıştır. Sitenizi gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz Aysima hakkında bu içeriğimizde en çok merak edilenleri yanıtlıyoruz.

Aysima Kimdir?

Işık hızında hosting hizmeti almak isteyenlerin başvurduğu Aysima sektörde 18 yılını geride bırakmıştır. Yaptıkları işin her bir detayına ayrı özen gösteren firma ekibi her biri birbirinden profesyonel uzmanları ile birlikte üstün kaliteli hizmet süreci vaat etmektedir.

Şeffaf Hizmet Politikası

Sözleşme düzenlenerek şeffaf şekilde hazırlanan hizmet anlaşmalarında her iki taraf açısından da hiçbir sürpriz ile karşılaşılmadan tüm hizmetlerin detaylarına açıkça yer verilmektedir.

Ücretsiz Sunulan Hizmetler

SSL, AntiSpam, Yedek taşıma gibi hizmetler ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Aktif hizmeti olmayan site sahipleri Ücretsiz Hosting Tanışma Paketi hizmetinden yararlanarak da bu işlemleri edinebilirler.

Hızlı Yazma/Okuma

Nvme SSD ve Enterprise SAS SSD kullanılarak üstün yazma ve okuma hızı performansı sağlanmaktadır. Piyasanın en hızlı disk teknolojilerinin sunulduğunu da belirtelim.

Yedekleme

Yazılım ve donanımsal problemlere karşı hosting sunucuları düzenli şekilde yedeklenmekte olup özel yedekleme hizmeti de verilmektedir.

Teknik Altyapı

Enerji, Network, donanım ve hat alt yapısının birebir yedekli olması sayesinde çözüm süresi mümkün olan en alt seviyeye indirgenmiştir.

Son Teknoloji

Teknolojinin en güncel hali ile sizleri tanıştırıyoruz! Altyapımızı son teknoloji ile donatarak üstün uyumluluk ve maksimum güvenlik sağladığımızı da bilmenizi isteriz.

Üstün Kaliteli Hizmet Anlayışı

Yanlış satın alım, hizmetten vazgeçme gibi durumlarda veya herhangi bir nedenden dolayı hizmetten memnun kalmama durumunda 15 gün içerisinde hosting hizmeti bedeli koşulsuz iade edilmektedir.

Bildirim Desteği

7/24 ulaşılabilir uzman ekibi ile Aysima daima müşterileri veya potansiyel müşterilerine kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

%99 Uptime Garantisi

Yüksek erişilebilirlik garantisi vermekte olup tüm sunucu ve network servislerini anlık izleyerek en hızlı şekilde müdahale ediyoruz.

Sorunsuz ve bol avantajlı hizmetlerden yararlanmak için hemen Aysima’nın resmi internet sitesine gelerek dilediğiniz zaman yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimiz için https://www.aysima.com/ adresinden yararlanabilirsiniz.