Manisa İl Sağlık Müdürü Erol Karaca ve İl Sağlık Müdürü yetkilileri, Akhisar'ın Ulucami Mahallesi'nde Aile Sağlığı Merkezi alanı incelemesinde bulundu.

Manisa İl Sağlık Müdürü Erol Karaca, İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Latif Çakmak, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Hüseyin Yaralı ve Ulucami Mahallesi Muhtarı Nesime Şakran, Ulucami Mahallesi'ne yeni yapılacak Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonu için yer incelemesi gerçekleştirdi.

Mahalle Muhtarı Nesime Şakran, yaptığı açıklamada, "Çok uzun zamandan beri dile getirilen, özellikle mahallemizin kuzey tarafının mağduriyet yaşadığı Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonu açılması hususunda Akhisar Belediyesi'ne ait olan 468. Sokak sosyal tesis alanında, İl Sağlık Müdürümüz Sayın Erol Karaca, Destek Hizmetleri Başkanımız Latif Çakmak ve Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanımız Hüseyin Yaralı beyefendi incelemelerde bulunmuştur" ifadelerini kullandı.

Manisa İl Sağlık Müdürü Erol Karaca ve beraberindeki heyetin, Ulucami Mahallesi'nde yeni Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonu için yer incelemesi yaparak mahalle sakinlerinin taleplerini değerlendirdiği belirtildi. Yapılan incelemeler sonrasında, mahalle sakinlerinin sağlık hizmetlerine daha etkin ve hızlı bir şekilde erişim sağlamaları amacıyla bu projelerin hayata geçirilmesi yolunda adımlar atılacağı ifade edildi.