MHP Manisa Milletvekili aday adayı Akın Çakır, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş ve Selendi MHP İlçe Başkanı Mehmet Karabulut’u ziyaret etti.

Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş ziyaret için memnuniyeti belirtip, “Milliyetçi Hareket Partimiz 28. Dönem Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır’ı makamımızda ağırladık. Partimize aday adayı olmuş bütün arkadaşlarımız bizler için kıymettir, değerlidir. İmkânlarımız dâhilinde, şahsımız olarak, genel merkezimin kararları ışığında elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız. Sayın Akın Çakır’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, çıkmış olduğu bu kutlu davamızda ki  çalışmalarında üstün başarılar dilerim” dedi.

Manisa Milletvekili aday adayı Akın Çakır, “bu kutlu davada aday olmak benim için en değerli hazinedir. Heyecanım, gençliğim ve ülkücü camiamızın gücü ile 14 Mayıs seçimlerinde en iyi şekilde partimi temsil etmek istiyorum. Bizler sizin gibi ağabeylerimizin yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emrinde, davamızın izinde her an göreve hazırım. Bugün burada beni misafir ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.