Saadet Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı 31 Mart 2024 yerel seçimlerde Akhisar Belediye Başkan Adayı olarak Hüseyin Çelik’i açıkladı.

Paşa Camii yanındaki Saadet Partisi Akhisar İlçe Teşkilatı binasında yapılan aday tanıtım toplantısı saat 21.00’de başladı. Toplantıya Saadet Partisi Manisa İl Başkan Vekili Abdullah Yılmaz, Karargah Başkanı Ali Dursun, Saadet Partisi Akhisar İlçe Başkanı İsmail Hakkı Kuzum birer açılış konuşması yaptı.

Saadet Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Çelik yaptığı konuşmada, “31 Mart 2024 te yapılacak olan Mahalli idareler seçimleri için gerçekleştirdiğimiz Belediye Başkanı Aday tanıtım toplantımıza teşriflerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.Hoş geldiniz, şerefler verdiniz, sağ olun var olun. Proğramımıza başlarken başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını şükran ve minnetle yad ediyoruz. Milli görüş hareketimizin kurucusu, liderimiz Necmettin Erbakan hocamızı ve ahirete intikal eden dava büyüklerimizi, 14 Aralıkta meclis kürsüsünde hakkı haykırırken rahmeti rahmana kavuşan Hasan Bitmez vekilimizide rahmet ve minnetle anıyoruz.

Sevgili Akhisarlı hemşehrilerim, 31 Martta sandığa gideceğiz. Akhisar’ın geleceğine dair ve kimler tarafından yönetileceğine karar vereceğiz. Bizler bu seçimi çok önemsiyoruz. Çünkü kötü gidişe dur deme fırsatı olarak görüyoruz. Biz bu seçimi sadece Başkan ve meclis üyelerinin seçimi ile sınırlı görmüyoruz. Bu seçim yüksek borçlara, yüksek faiz ödemelerine, şehit kanları ile aldığımız topraklarımızın arsalarımızın hizmet yapacağım adı altında satılmasına dur diyoruz. Satmadan, borçlanmadan, israf etmeden daha iyi yönetilmek seninde hakkın Akhisar diyoruz.Partimize güven, fikirlerimize destek bekliyoruz. İnsan için hizmet. Çünkü biz Saadet Partisi olarak fikirlerimize güveniyor, hayallerimize sahip çıkıyoruz. Bizler Milli görüş fikrini zihnimize, milli görüş ahlakını yüreğimize kazıdık. Çok değerli Akhisar’lıhemşehrilerim, birileri bu seçimleride, kutuplaşma, nefret, kavga, iftira, hakaret fırsatı olarak değerlendirecektir.

Biz Saadet Partisi olarak her zaman olduğu gibi bu seçimlerde de kardeşliği, birlik ve beraberliği ön plana çıkaracağız.

Niçin adayım sorusuna gelince, Tarımda kendine yeten bir Akhisar için adayım. Hayvancılıkta kendine yeten bir Akhisar için adayım. Küçük esnaf ve işçimizi büyük holdinglere ezdirmemek için adayım, Sanayi esnafımıza destek olabilmek, üreten ve üretken dinamik,genci ve yaşlısıyla el ele veren, düşünen araştıran ve geliştiren bir Akhisar için adayım.

Sen bu toprakları vatan kılan Alpaslan’ın evladısın, sen inancına sarılarak Fetihlere yürüyen Sultan Fatihin evladısın. Sen tüm dünyaya adalet dağıtan tarihin evladısın. Adalet en çok SENİN HAKKIN. Bayrağına, inancına, işine dört elle sarılırsın, ama yine de önce sen unutulur, önce sen yok sayılırsın. Dertlerinle taleplerinle hatırlanmak SENİN HAKKIN. Birileri,vatan sevmenin edebiyatını yapar, sen vatan edebiyatıyla ihale alıp dağıtan değil, vatanı sevmenin bedelini ödeyen tarafsın. En ufak bir haksızlığa uğramamak SENİN HAKKIN. Haram yiyenlerin sofrasını kuran değil, helal yiyenlerin hakkını koruyan  bir irade, SENİN HAKKIN. Dişinden tırnağından arttırdığın, evladının rızkından kestiğin, ödediğin vergilerin bir kuruşunu dahi israf etmeyecek bir anlayış,SENİN HAKKIN. Yüksek kiralarla, dayanılmaz acılarla yaşamak değil, makul kiralarda dayanıklı evlerde yaşamak SENİN HAKKIN. Yapılıp bozulan kaldırımlara harcanan para senin, ihalenin kime nasıl verildiğini bilmek SENİN HAKKIN. Oy’unu aldıktan sonra sana sırtını dönen değil, iş başına geldiğinde seninle sırt sırta veren bir irade SENİN HAKKIN. Hayatını kolaylaştıran, şehrini güzelleştiren, emanetine sahip çıkan bir belediyecilik SENİN HAKKIN. Her şehrin bir manzarası var, O manzaraya kaygıyla değil, umutla, güvenle huzurla bakmak SENİN HAKKIN. Daha iyi bir yaşam SENİN HAKKIN. İşte bu senin hakkını korumak için adayım ve Saadaet Partisi olarak senin oy’una talibiz.

Ahisardaki iki tuzu kuru arasındaki kayıkçı kavgalarına son vermek için, rantbölüşümlerine son vermek için ve daha yaşanabilir bir Akhisar için, geliyoruz” dedi.