Yaşam için Sağlık ilkesiyle hizmetlerine tüm hızıyla devam eden Mavi Hospital, Kardiyoloji ve Dahiliye Uzmanı Prof.Dr.Hasan Gök’ü bünyesine kattı.

Prof.Dr.Hasan GÖK, 1956 yılında Isparta’nın Eğirdir ilçesinde doğdu. 1981 yılında tıp eğitimini Atatürk Üniversitesinde alan Prof.Dr.Hasan GÖK, 1985 yılında Atatürk Üniversitesinde iç hastalıkları uzmanlığını ve 1991 yılında da İstanbul Kalp Araştırma Hastanesinde kardiyoloji uzmanlığını tamamlamıştır.

Mavi Hospitalda mesleki hayatına devam edecek olan Prof.Dr. Hasan GÖK görevine 1986 yılında Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesinde başlamıştır. İstanbul Koşuyolu Kalp Araştırma Hastaneside de görev aldıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde Kardiyoloji Anabilimdalı başkanlığı yapan Prof.Dr.Hasan GÖK , daha sonra Bursa Jimer Hastanesi, Manisa Alaşehir Sarıkız Hastanesi ve İzmir Bergama Medigün Tıp Merkezinde görev almıştır.

Mavi Hospital ailesine katılmış olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Prof.Dr.Hasan GÖK, ‘’Akhisar ve çevre ilçelerdeki hastalarımıza en iyi sağlık hizmetini vermek için tüm tecrübemle bende Mavi Hospitaldayım’’ dedi.