Akhisar Manavlar ve Pazarcılar Odası başkanı aynı zamanda Türkiye Pazarcılar Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Güral, Osmaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Genel Sekreteri Şule Ünlütürk muhteşem bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Ütopia Wedding’de düzenlenen düğün törenine çiftlerin aileleri Fatma-Mehmet Emin Güral, Huriye – Remzi Ünlütürk gelen misafirleri kapıda karşıladı. Düğüne Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu, meclis üyesi Yılmaz Akar, Emniyet Müdürü Sayım Başaran, Türkiye Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca, Genel Başkan vekili İstanbul Pazarcılar Odası M. Emin Yarar, Genel Başkan Vekili Kırıkkale Pazarcılar Odası başkanı Orhan İba, Türkiye Genelinden birçok Pazarcılar Odası başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, esnaf oda başkanları, siyasi parti başkanları ve temsilcileri, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası temsilcileri, Ticaret Borsası temsilcileri, Ziraat Odası temsilcileri, kurum ve kuruluş temsilcileri ve birçok eş dost ve yakın arkadaşları katıldı.

Düğünde Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Adem Duran, çifte Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdimi yaptı. 

Çiftin nikahını Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu kıydı, düğün sonrası Mustafa Güral, emeği geçen ve katılan herkese teşekkür etti.