Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu'nun Basın Danışmanı olan Eren Ekinci, Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar İlçe Yöneticisi de olan hayatının aşkı Asude Ulu ile nişanlanarak mutluluğun ilk adımlarını attı. Bu özel ve duygusal anlarda çiftin yüzüklerini, Başkan Besim Dutlulu'nun kendisi taktı.

Akhisar Belediyesi Gölet Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen bu görkemli nişan töreni, çiftin yakın aile üyeleri, dostları ve çok sayıda davetlinin katılımıyla renklendi. Akhisar'ın tanınmış simalarından Eren ve Asude’nin bu mutlu günü, yerel topluluk tarafından da büyük ilgi gördü.

Salon, bu özel gün için özenle dekore edilmişti. Zarif çiçek düzenlemeleri, romantik ışıklandırmalar ve zarafetle hazırlanmış masa düzenleriyle, misafirlere unutulmaz bir atmosfer sunuldu. Tören sırasında çalan birbirinden güzel müzikler, davetlilerin de bu mutlu anı daha derinden hissetmelerini sağladı.

Eren ve Asude'nin nişan yüzüklerini takarken Başkan Dutlulu'nun yaptığı konuşma, törene katılan herkesi duygulandırdı. Başkan, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi ve bu özel günlerinde yanlarında olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Canlı müzik eşliğinde dans eden çift ve misafirler, gece boyunca eğlenceli anlar yaşadı.

Editör: Mustafa Özdemir