Milyonları ekran başına kilitleyen bölümleri ile yeni bir haftaya daha başlayan Zuhal Topal'la Yemekteyiz'e katılan isimler belli oldu. 

Onlardan biri de Akhisarlı Yeliz Sezgin. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeliz Sezgin kimdir? Instagram hesabı haberimizde.

Başarılı sunucu Zuhal Topal'ın sunumuyla milyonlara ulaşan Zuhal Topal'la Yemekteyiz, yeni bir haftaya daha başlıyor. Beş yarışmacının kendi gününde birincilik için ter döktüğü zorlu mücadeleye katılacak isimler belli oldu. Onlar arasında Akhisarlı Yeliz Sezgin’de bulunuyor. Güzelliği ile adından söz ettirmeyi başaran deneyimli isim hakkında internette çok sayıda sorgulama gerçekleştirilerek bilgi sahibi olunmaya çalışılıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeliz Sezgin kimdir? Instagram hesabı haberimizde yer almaktadır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeliz Sezgin kimdir?

Bu hafta yayınlanacak bölümlerde 75 bin lirayla evine dönmek isteyen Yeliz Sezgin, yelpazesiyle herkesi şaşırttı. Fragmandaki görüntüleri de şimdiden merak uyandırdı. Dobra ve hamaratlığı sebebiyle iddiasını da gösteren güzel yarışmacı hakkında internette araştırmalarda bulunuluyor. 1978 tarihinde Akhisar’da doğdu. 45 yaşındadır. Akhisar Belediyesi Halkla İlişkiler bölümünde çalıştı. Emekli ve ev hanımı. İzmir Urla'da yaşıyor. Evli ve 2 çocuk annesi. Biri kız diğeri erkektir. Sık sık yurt dışına gitmektedir. Tatil yapmaktadır. Instagram hesabı @yelizsezgince'dir. Yaşamından kesintilerle takipçilerinin karşısına çıkmaktadır.