Akhisar Özel Doğuş Hastanesi, Manisa İl Sağlık Müdürü olarak göreve başlayan Erol Karaca’yı makamında ziyaret etti.

Akhisar Devlet Hastanesi’nin Eski Başhekimi Erol Karaca, Manisa İl Sağlık Müdürlüğü görevine atandıktan sonra birçok kişinin yeni görevini kutlamak amacıyla ziyaret talebini kabul etmeye devam ediyor.  Akhisar Özel Doğuş Hastanesinden de Hastane Başhekimi Kadın Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Betül Bayır, Hastane Müdürü Özge Keskinkale, Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Yusuf Durak, Halkla İlişkiler ve Hasta Hakları Sorumlusu Samet Gögen, Manisa İl Sağlık Müdürü Opr Dr. Erol Karaca’yı makamında ziyaretti.

Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi Opr Dr. Betül Bayır, Karaca’ya yeni görevinde başarılar dilerken, Hastanenin yatırımları ve gelişmeleri hakkında da bilgi verdi. Başhekim Opr Dr Betül Bayır, Erol Karaca’nın yeni görevinin Manisa için olan önemine değinirken; “Sayın hocam sizin bu görevi layıkıyla yapacağınıza olan inancımız tamdır. Sizler gibi değerli ve kıymetli hekimlerimizin sağlık sektörüne olan bakış açısının ve tecrübesinin Manisa için öneminin çok büyük olduğuna inanıyorum. Daha önceden Akhisar da ne kadar önemli ve kaliteli bir hizmette bulunduğunuza şahidiz. Manisa içinde elinizden gelen her şeyi yapacağınıza inanıyoruz. Yeni görevinizde sizlere başarılar dileriz. Her zamanda yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.” Dedi.

Manisa İl Sağlık Müdürü Opr Dr Erol Karaca, Akhisar Özel Doğuş Hastanesinin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sağlık sektörünün gün geçtikçe daha da kaliteli bir duruma geldiğini dile getiren Karaca; “Hükümetimiz bu süreçte birçok yatırıma imza attı. Yeni şehir hastanelerinin açılması ve sektöre yaptıkları yatırımı bizzat içinden takip ediyoruz. Devlet Hastanelerine yapılan yatırımlar ve doktorlar ile alınan kararların yakın zamanda vatandaşımıza hizmet olarak döneceğini hep birlikte şahit olacağız. Sizleri de yakından takip ediyorum. Yaptığınız ve yapmayı planladığınız yatırımlarla Manisa’nın kuzey bölgesine büyük bir hizmet götüreceksiniz. Aynı zamanda da 112 Acil İlk Yardımın da elini rahatlatmış olacaksınız. Sizlere de işlerinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim.” Dedi.

Manisa İl Sağlık Müdürü Opr Dr Erol Karaca’yı  makamında ziyaret eden, Akhisar Özel Doğuş Hastanesi İdari kadrosu il müdürüne çiçek ve çikolata takdim ettikten sonra makamdan ayrıldı.