Akhisar Özel Doğuş Hastanesi, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi, Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Özel Doğuş Hastanesi tekrardan hizmet vermeye başladığı günden bu yana ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya’yı makamında ziyaret eden Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi İsmail Taştan ve Halkla İlişkiler Birimi Yetkilileri hastane hakkında bilgilendirme de bulundu. Yakın zamanda yapılacak yatırımlar ve verilen hizmetler hakkında kaymakam beye bilgi veren hastane yetkilileri, Akhisar genelindeki hastalık durumu hakkında da istişarede bulundular.

Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya Özel Doğuş Hastanesinin tekrardan hizmete açılmasının bölge için ne kadar önemli olduğunu dile getirir iken; “ Özel Hastanelerin bölgesel anlamda ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Özel Doğuş Hastanesinin de köklü bir kurum olduğunu biliyorum. Tekrardan hizmete açılması Akhisar için büyük bir fırsat, bu bakımdan da sizleri tebrik ederiz. İşleriniz de kolaylıklar dileriz” dedi.

Balık sezonu açıldı! Balık tüketmenin faydaları nelerdir? Balık sezonu açıldı! Balık tüketmenin faydaları nelerdir?

Özel Doğuş Hastanesi Başhekimi İsmail Taştan, misafirperverliklerinden dolayı Akhisar Kaymakamı Sabit Kaya’ya teşekkürleri iletirken; “Kurumumuz Akhisar’a en hızlı ve en doğru hizmeti vermek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Biz bu yola Sağlıkta güvenin adresi sloganı ile yola çıktık. Eksik kadrolarımızın da tamamlanmasından sonra bölgeye vereceği hizmetin sağlık sektörün de ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Yapılacak yeni yatırımlarımızla vereceğimiz hizmet bölge için çok önemli. Biz hastane kadrosu olarak gerek resmi kurumlarla gerekse sivil toplum kuruluşlarıyla sürekli diyalog halinde olarak elimizden ne geliyorsa Akhisar için yapmaya çalışıyoruz. En kısa zamanda tam teşekküllü bir hastane haline gelerek daha da iyi bir hizmet vermeyi planlıyoruz. Sizler gibi değerli insanlarla istişarede bulunduğumuzdan dolayı ve ziyaret isteğimizi kabul ettiğinizden ötürü çok teşekkür ederiz.” Dedi.

Akhisar’ın ve Ülkenin genel sağlık durumları hakkında sohbet edildikten sonra, Halkla İlişkiler Birimi yetkilileri Akhisar Kaymakamlık binası personeli adına Kaymakam Sabit Kaya’ya Özel Doğuş Hastanesinin Sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanacakları sözleşmeyi takdim etti.