Akhisar Özel Doğuş Hastanesi ve Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası sağlık protokolü imzaladı.

Özel Doğuş Hastanesi ile Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası, oda üyelerinin ve birinci derece yakınlarının Özel Doğuş Hastanesinin sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmasını sağlık protokolüne imza attı. Sağlık protokolünü Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Samet Gögen ile Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men imzaladı. 

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Samet Gögen, Doğuş Hastanesinin açıldığı günden bu yana her daim sivil toplum kuruluşlarının yanında olduğunu ve özellikle esnaflar için sağlık alanında ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştıklarını dile getirdi. Ayrıca Samet Gögen; “Bizler Özel Doğuş Hastanesi olarak Akhisar halkının ve özellikle sivil toplum kuruluşlarının her daim yanındayız. Herkes, bir birey ve kurum olarak Akhisar’ı temsil ediyor. Bizler bir birimize sahip çıkmalıyız ki hem bölgemize hem ilimize hemde ülkemize katkımız olsun. Bizler de Özel Doğuş Hastanesi olarak bir nebzede olsa katkımız olsun istiyoruz” dedi.

Akhisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Ali Men, Özel Doğuş Hastanesine desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletirken; “Özel Doğuş Hastanesinin tekrardan hizmete açılması Akhisar için büyük kazanç olarak görüyorum. Yeni bölümlerin açılacak olması da Akhisar ve bölge için çok büyük bir atılım. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Yakın bir zamanda bende Özel Doğuş Hastanesine gelerek muayene oldum. Yeni dizaynı ve güler yüzlü personelinizden özellikle çok memnun kaldım. İyi bir kadro ve çalışma ekibi oluşturulmuş ve daha da iyi olacağına inanıyorum. Tekrardan bizimle yapmış olduğunuz sağlık sözleşmesinden dolayı sizlere teşekkür ederiz. Her iki kuruma da hayırlı olmasını dilerim.” Dedi.