Akhisar Özel Doğuş Hasatanesi Halkla İlişkiler birimi 22 Kasım Diş Hekimleri gününde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti.

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi halkla İlişkiler Birimi hiçbir özel günü kaçırmadığı gibi 22 Kasım Diş Hekimliği Günü münasebetiyle Akhisar Ağız ve Diz Sağlığı Merkezini ziyaret ederek tüm doktorların ve başhekimin günü kutladı.

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Birimi Sorumlusu Samet Gögen, Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Bahri Dingil’i makamında ziyaret ederek Diş Hekimleri günlerini kutladı ve çiçek takdim etti. Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Birimi Sorumlusu Samet Gögen Özel Doğuş Hastanesi hakkında Bahri Dingil’i bilgilendirirken, yapılacak yeni yatırımlar hakkında da sohbet etti. Yapılacak yeni yatırımların Akhisar ve bölge için önemine değinen Samet Gögen; “Hastane yönetimimiz Akhisar’ın bölgemiz için ne kadar önemli bir ilçe olduğunun farkındalar. Özel Doğuş Hastanesinin de bölgeye hitap edecek ve özellikle sağlık açısından vatandaşların en kaliteli hizmete en hızlı bir şekilde ulaşacağı bir hastane olmak için ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarının farkındayız. İnanıyoruz ki Özel Doğuş Hastanesi sadece Akhisar’a değil bölgeye hizmet veren çok büyük bir kurum olacak. Biz tekrardan hizmete bağlarken, yeniden doğuş, sloganı ile hizmete başlamış olsak ta aynı zamanda vatandaşların güven duyacağı bir hastane olmak içinde, Sağlıkta Güvenin Adresi, sloganıyla yeniden güven sağlayan bir hastane olmak istiyoruz. Sizler de Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak bölgemize hitap eden bir merkezsiniz. Özellikle 20’nin üzerinde Diş Hekimimizin olması ve Manisa’da dahi olmayan Ağız ve Diş Cerrahi Doktorunun olması Akhisar için büyük kazanç. Hedeflerimiz ve gayemiz Halka hizmet olduğundan bizler Doğuş Hastanesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.” Dedi.

Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Bahri Dingil, Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Biriminin 22 Kasım Diş Hekimleri gününü unutmayarak yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Akhisar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Bahri Dingil, Ispartalı olduğunu fakat yıllardır Manisa’da görev aldığını dile getirerek; “Manisa çok güzel bir memleket. Akhisar’a her gün gidip geliyorum ama Akhisar özellikle Manisa’nın en önemli ilçelerinden. Gerek iş hayatında gerekse sağlık sektöründe birçok konuda kendini geliştirmiş bir ilçedir. Ben zamanla daha da güzel gelişmelerle Akhisar daha da güzel bir konuma gelecektir. Biz çok kıymetli ve çalışkan hekimlerimizle Akhisar halkına hizmet etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Böyle özel günlerde hatırlanmak bizler için çok kıymetli. Tekrardan sizlere ve Özel Doğuş Hastanesi yönetimine çok teşekkür ederiz.” dedi.

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Halkla İlişkiler Birimi Sorumlusu Samet Gögen, tek tek tüm Akhisar Ağız ve Diz Sağlığı Merkezi Diş Doktorlarını gezerek günlerini ve kendilerine çiçek takdim etti.