Akhisar Özel Doğuş Hastanesi Ortapedi ve Travmotoli Uzmanı Opr. Dr. Yavuz Ünlü, bölgemizde kapalı Omuz Artroskopisi ameliyatını gerçekleştiren tek doktor olmakla birlikte yaptığı başarılı ameliyatlarla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Akhisar Özel Doğuş Hastanesi doktoru Yavuz ÜNLÜ, 2 ay boyunca yaşadığı omuz ağrısı sıkıntısıyla muayene olmaya gelen hastasını, gerçekleştirdiği başarılı kapalı omuz artroskopi ameliyatı ile sağlığına kavuşturdu.

Dr. Yavuz Ünlü ameliyat sonrasında yaptığı açıklamada; “Omuz, hareket açıklığı en fazla olan eklemimizdir. Bu nedenle yaralanmaları daha fazla görülmektedir. İleri düzeyde ağrı ve hareket kaybına neden olan kas-tendon yırtıkları (Rotator manşet yırtıkları), tekrarlayan omuz çıkığına neden olan ön kıkırdak yırtıkları (Bankart yırtığı),  kireçlenme ve sıkışmaya bağılı hastalıkların tamamı açık cerrahiye göre daha başarılı olan artroskopik kapalı yöntemle tedavi edilebilmektedir. Biz de bu hastamıza ağrılarından dolayı kapalı artroskopi yapma kararı aldık. Başarılı bir operasyonun ardından en kısa zamanda sağlığına kavuşacaktır. Hastamıza acil şifalar diliyorum.” Dedi.

Kapalı Omuz Artroskopi ameliyatları bölgede sadece Akhisar Özel Doğuş Hastanesinde gerçekleşmektedir. Ortapedi ve Travmotoli Uzmanı Opr. Dr. Yavuz Ünlü 450 hasta sayısına yakın vaka deneyimi ve yüksek hasta memnuniyetiyle Özel Doğuş Hastanesinde hizmet vermeye devam ediyor.