Cumhur İttifakı Akhisar Belediye Başkan adayı Ömer İşçi, kırsal mahallelere yapmış olduğu ziyaretlere ara vermeden devam ediyor. Başkan adayı geçtiğimiz gün Akhisar'ın, Çoruk, Ulupınar, Durasıl, Hasköy, Musaca, Başlamış, Yaykın, Karabörklü, Muştular, Musalar, İsaca, Dolmadeğirmen, Aşağıdolma, Çanakçı ve Gökçeahmet mahallelerine ziyarette bulundu.

Yerel seçim öncesi yoğun bir program sürdürerek vatandaşlar ile bir araya gelen İşçi büyük ilgiyle karşılandı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi nedeniyle ziyaretler adeta mitinge dönüşmekte. Katılımın yüksek olduğu görüşmeler gece geç saatlere kadar devam etti.

Başkan adayı, mahallelerde durum değerlendirmesi yaparak,  vatandaşların beklentileri doğrultusunda seçim sonrası yapılacak olan hizmetler hakkında bilgi verdi. 
Cumhur İttifaki Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, yapılacak hizmetler hakkındaki düşüncelerini şu cümleleriyle ifade etti: "Bizlerin  görevi, Akhisarımıza daha iyi hizmet götürmek ve vatandaşlaŕımızı mutlu etmek. Bizler, şöhreti değil, şehrimizi düşünüyoruz."