Cumhur İttifakı'nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, kırsal mahallelere yaptığı ziyaretlerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanıyor. İşçi, Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların desteğinin oldukça yüksek olduğunu belirtiyor.

Karayağcı, Akçeşme, Kulaksızlar, Kömürcü, Kapaklı, Rahmiye ve Moralılar mahallelerini ziyaret eden İşçi, vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinleyen İşçi, belediye başkanlığını kazandığında kırsal mahallelerdeki sorunlara hemen eğileceklerini ve işlerin standartlarının en az Akhisar'ın merkezinde yapılan işler kadar yüksek olacağını belirtti.

Ömer İşçi, yaptığı açıklamada, "Kırsal mahallelerimiz, şehrimizin önemli bir parçası ve yaşam kalitesinin artırılması için büyük potansiyele sahip. Kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek çözüm üretmek bizim önceliklerimiz arasında. Belediye başkanlığını kazandığımızda da kırsal mahallelerimizi ihmal etmeyecek, işlerin standartlarını en yükseğe çıkarmak için çalışacağız." dedi.

Ömer İşçi'nin samimi ve sıcak tavrı, mahalle sakinleri tarafından takdirle karşılandı. Vatandaşlar, Ömer İşçi'nin Akhisar'ı hak ettiği yere taşıyacağına inandıklarını ve 31 Mart'ta ona güçlü bir destek vereceklerini ifade ettiler.