Cumhur İttifakının Başkan Adayı Ömer İşçi yapılması planlanan projeler arasında Karaköy Çamlığını gündeme getirdi.

Başkan adayı, Akhisarlıların sevdiği piknik alanlarından biri olan Karaköy Çamlığının "Karaköy Kent Ormanı Projesi" kapsamında Akhisarlılara kazandırılacağını belirtti.
İşçi, Karaköy Kent Ormanı Projesi hakkında şu açıklamalarda bulundu: "Çocukluğumuzda hepimizin gitmeyi çok sevdiği, ailelerimizle birlikte piknik yapabildiğimiz Karaköy Çamlığımız vardı. Şuan o çamlığa hiç bakım yapılmadığı ve atıl alan olarak bırakıldığını gördük. Bu nedenle bu alan ile ilgili Karaköy Kent Ormanı projesini hazırladık. Bu proje ile çamlık alanını insanların bugünkü ihtiyaçlarını karşılayacak işler yaparak yeniden kazanmayı planlıyoruz. Akhisar'da, içinde birçok imkanı barındıran bir kent ormanımızın olmasını istiyoruz. Karaköy Kent Ormanı projesi kapsamında, bu alana yürüyüş yolları, koşu parkurları, bisiklet rotaları, kafeteryalar, piknik alanlarının yapılması 

hedeflenmektedir. Amacımız, Akhisarlılara haftasonları sevdikleriyle birlikte doğayla iç içe olabilecekleri, açık havada spor yapabilecekleri bir alan daha kazandırmaktır."