Cumhur İttifakı'nın Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, Esnaf Odası Başkanlarıyla bir araya gelerek esnafların sorunlarını dinledi ve yapacakları hakkında bilgi verdi. Toplantıda İşçi, Akhisar'ın coğrafi avantajlarını ekonomik fırsatlara dönüştürme gerekliliğine vurgu yaptı.

Esnaf Odası Başkanlarıyla gerçekleşen görüşmede İşçi, esnafların karşılaştığı sorunları yakından dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. Ayrıca, Akhisar'ın coğrafi konumunun sağladığı avantajları değerlendirerek ekonomik potansiyelinin artırılması gerektiğini belirtti.

Ömer İşçi, toplantıda yaptığı konuşmada, "Esnafımızın kalkınması demek Akhisar'ın kalkınması demektir. Biz, esnafımızın her zaman yanında olduk ve sorunlarını çözmek için çalıştık. Akhisar'ın coğrafi avantajlarını ekonomik fırsatlara dönüştürerek şehrimizi daha ileriye taşımak için birlikte Gıda ve Tekstilciler Sitesi, Alışveriş Festivali gibi bir çok çalışmaya imza attık. Birlikte çalışma konusunda bizim ne kadar iyi olduğumuzu, bizimle daha önce çalışan başkanlarımız iyi biliyor." şeklinde konuştu.

Toplantı, Esnaf Odası Başkanları ve İşçi arasındaki karşılıklı diyaloglarla geçerken, esnafın beklentileri ve talepleri de detaylı bir şekilde ele alındı.