İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Döneminde “Öğretmen Buluşmaları ”toplantıları kapsamında bu hafta Akhisar Anadolu Lisesi ve Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaret edildi.

Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM, Şube Müdürü Mehmet ÖZGEN ve öğretmenlerle eğitim-öğretim faaliyetleri, Bakanlık Projeleri, eğitim ortamlarının iyileştirilmesi ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman ERDEM “Okullarımızı marifet ve hikmetle yöneten öğretmenlerimizle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Öğretmenlerimizden aldığımız bilgi ve görüşler yolumuzu aydınlatıyor. Okullarımızdaki birlik ve başarının temeli ekip işidir. Eğitim öğretim faaliyetlerini büyük fedakarlıklarla sürdüren saygıdeğer meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

“Öğretmen Buluşmaları” toplantıları ev sahipliği yapan Akhisar Anadolu Lisesi ve Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci ve öğretmenlerine teşekkür edilerek iyi dilek ve temennilerle son buldu.