Millet İttifakı’nın Akhisar ilçe Başkanları ilk kez bir araya gelerek Çarşamba pazarı esnafını ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Gelecek Partisi Akhisar İlçe Başkanı Yaşar Artar, Demokrat Parti Akhisar İlçe Başkanı Ergin Kolçe, Demokrasi ve Atalım Partisi (DEVA) Partisi Akhisar İlçe Başkan Vekili Murat Aydan, Saadet Partisi Akhisar İlçe Başkan Yardımcısı Hakkı Kuzum, CHP Akhisar İlçe Başkan Yardımcısı Umut Çavuş, İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz, CHP Akhisar İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Emine Güven ve partilerin yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette vatandaşlarla da sohbet etme imkanı bulunuldu.

Yeni Türkiye’nin yeni mutabakat metni kapsamında Akhisar halkından destek istediklerine vurgu yapan CHP Akhisar İlçe Başkanı Umut Çavuş, “Siz yeter ki sandığa gidip oylarınızı kullanınız. Oylarınıza en iyi şekilde sahip çıkacağız. Benim inancım, bu tek adam rejiminden 14 Mayıs günü kurtulacağız. Hep birlikte yeni Türkiye’de inşallah hep beraber mutlu bir şekilde yaşayacağız. 6 parti olarak meydanlarda olacağız. Birlikten kuvvet doğar’ şiarıyla çalışacağız. Bizim inancımız tam. Akhisar halkı da bize inansın, sandığa gidip oyunu versin. Bizler de oylarına sahip çıkacağız” dedi.