MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, MHP Akhisar İlçe Teşkilatının ardından Soma ve Kırkağaç ilçe teşkilatlarını da ziyaret ederek destek istedi.

14 Mayıs’ta yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekili seçimleri öncesi aday adaylığını açıklaması ardından ziyaretlerine devam eden MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, ilk olarak MHP Soma İlçe Başkanı Adem Yıldırım ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Soma ilçe yönetiminden desteğini isteyen Akın Çakır, enerjilerini Manisa ve ilçeleri için harcayacaklarını ifade etti. Soma İlçe Başkanı Adem Yıldırım ise yaptığı açıklamada, “senin gibi gençleri destekliyoruz, başarılar diliyorum. Allah yolunu açık etsin” dedi.

Ardından Akın Çakır, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Ali Doğan, yönetim kurulunu ve Kırkağaç Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı Seven’i ziyaret etti. Sorunları çözmek için aday olduğunu belirten Çakır, “Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Kırkağaç bizim en yakın ilçemiz Kırkağaç ilçesi sorunlarını çözmeye adayım elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım” dedi.

Kırkağaç İlçe Başkanı Ali Doğan ise yaptığı açıklamada, “sizleri bu görevlere talip görmek, bizi mutlu ediyor. Gençliğimizin verdiği güç ile başarılar diliyorum” dedi. Kırkağaç Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı Seven ise, “başarılar diliyorum, yolunuz açık olsun. Desteklerimiz sizinle olacak” dedi.

Tüm enerjisini Manisa için harcayacağını altını çizen MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Akın Çakır, “Bize verilen her görevi sonuna kadar layıkıyla yapmaya hazırız. Aday olsak da olmasak da seçim bitene kadar bu heyecanı kaybetmeden çalışacağız. 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde azim ve kararlılıkla çalışarak, Türk Milletinin demokratik iradesinin Cumhur İttifakı'nın zaferini ilan edeceğiz” diye konuştu.