Yeni bölümü Akhisar'da çekilen MasterChef Türkiye 107. bölüm yeni yayına alınan Tuzak dizisi nedeniyle bir gün sonrası yayınlanacağı öğrenildi.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan MasterChef Türkiye programının yeni bölümü Akhisar’da çekildi.

Akhisar ile ilgili bölümü normalde 20 Ekim Perşembe günü yayınlanması beklenirken, TV8 Ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Tuzak dizisinden dolayı bir gün sonrası 21 Ekim Cuma günü akşam yayınlanacağı öğrenildi. MasterChef Türkiye 107. Bölümünde Akhisar ve bölge yemekleri konu alınacak. Akhisar'ın Sindelli Mahallesi'nde yer alan tarihi zeytinlik alanında çekimleri yapılan program sayesinde, Akhisar'ın zeytini ve gastronomisinin tanıtımında büyük rol oynayacak. 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat’ı davetiyle Akhisar’a gelen MasterChef ekibi bugün Akhisar’ın Sindelli Mahallesi’nde Ticaret Borsası’na ait daha önce zeytin hasat şenliklerinin düzenlendiği tarihi zeytin ağaçlarının altında çekildi.

WhatsApp Image 2022-10-19 at 23.58.31

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, programla ilgili sosyal medya hesabından "Hazır mıyız?" ifadeleriyle fotoğraf paylaştı.

AKHİSAR BÖLÜMÜ JÜRİ KOLTUĞUNDA KİMLER VAR?

Akhisar’da çekimi gerçekleştirilen yeni bölümün tadım jüri koltuğunda 7 kişi bulunuyor. 

alper-1
Akhisar Ticaret Borsası Başkanı: Alper Alhat

sahrap
Gurme ve Yemek Kitabı Yazarı: Sahrap Soysal

asuman
Oyuncu: Asuman Dabak

ayse
Dünya Aerobik Jimnastik Şampiyonu: Ayşe Begüm Onbaşı

bulentt
Ramiz A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi: Bülent Taşkınlar

ibrahim
Ayhan Nakliyat A.Ş. Yön. Kur. Başkanı: İbrahim Görücüoğlu

barlas
Roku Sushi Omakase Şefi: Barlas Günebak