İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’da seçim çalışmalarına Çarşamba Pazarı’nda devam etti. 

31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde İYİ Parti’den Akhisar Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’da vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor. 

 İYİ Parti olarak Akhisar’da aralıksız olarak seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Hüseyin Ali Doğan, Çarşamba pazarı esnafını ve vatandaşları ziyaret etti. 

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde İYİ Parti olarak Akhisar’da seçim zaferi kazanacaklarını ve iyi bir belediye yönetimi oluşturacaklarını söyleyen Doğan; “Çalışmalarımızı ekibimiz ile aralıksız olarak Akhisar’ın her noktasında sürdürüyoruz. Zor bir yola çıktığımızın farkındayız. Akhisar’ı hak ettiği yere taşıyacağız.” Dedi.

DEPREMİN YIL DÖNÜMÜNDE PARTİ ÖNÜNDE HELVA HAYRI YAPILDI

6 Şubat 2023 Depremin yıldönümünde İYİ Parti Akhisar ilçe binası önünde düzenlenen helva hayrına katılan Hüseyin Ali Doğan; “Allah ülkemize böyle acıları bir daha yaşatmasın, depremde hayatını kaybeden tüm vatandaşlara rahmet diliyoruz. Hep birlikte birlik beraberlik içinde düzenlediğimiz hayrımıza katılan tüm vatandaşlarımıza emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.