İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. 

İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’ın eski adıyla Milinge, (Tütenli) Mahallesi’nde havai fişeklerle coşkuyla karşılandı. 

Seçimlere kısa bir süre kala Akhisar’ın tüm mahallelerini karış karış dolaşan İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin  Ali Doğan; “Akhisar’ımızda maalesef yeterli hizmetler yapılmadı. Bu hizmetleri bizler eşit olarak tüm mahallelerimize ulaştıracağız. Amacımız herkesin refah içinde ve rahat bir şekilde yaşamasıdır. Akhisar Belediyesi halkın evi olacak. Tüm vatandaşlarımıza bir bir muhatap alınıp tüm sorunların üzerine gideceğiz. Bizim belediyeciliğimizde belediyeyi birlikte yöneteceğiz. Bir proje yapılırken, ilgili tüm kişilerin görüşleri alınacak ve en iyisini yapacağız. 

OTOPARK VE TRAFİK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

En büyük sorunlarımızdan biri olan otopark sorunu, trafik sorununu çözmek olacaktır. Akhisar’ımızı bir yerde toplayıp şehri boğmak yerine, daha modern bir şehir haline getireceğiz. Tarım alanlarımızı imara açmak yerine daha zemini sağlam daha uygun bölgelere doğru şehri kaydıracağız. Akhisar’a modern bir şehir statüsü kazandıracağız. Biz gerçekten hizmet için bu yola çıktık. Bu işe gönül verdik. Bizim makam mevki gibi bir derdimiz yok, hizmet için bu yoldayız. Akhisar’ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var.

Akhisar’a ve mahallelerine öyle bir hizmet edeceğiz ki, beş yıl sonra seçim kampanyası yapmayacağız. Mahallelerde gezdiğimizde dolaştığımızda birçok eksikleri görüyoruz. İnsanlarımız belediyeye geldiğinde derdini anlattığında sorununu çözülmemesi gibi bir durum olmayacak. Hizmet ettiysek insanlar bize oy versinler. Eğer hizmet etmediysek Akhisar halkımız bizi seçmesin” dedi.