İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan ile birlikte Akhisar’ın Hacıishak Mahallesi’ndeki vatandaşlar ile bir araya gelen Doğan, “İYİ Belediyeciliğin güneşi 1 Nisan’da hem Akhisar’ı hem de Manisa’yı ısıtacak” dedi.

ATSO’YU ZİYARET ETTİLER

İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan ile birlikte, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasını (ATSO) ziyaret etti.  Ziyarette İYİ Parti’nin ilçe teşkilatı eşlik etti.

AKŞAM SAATLERİNDE HACIİSHAK’TAN COŞKULU KARŞILAMA

“ORTADA LİYAKAT VE KONTROL YOK”

Akhisar’ın Hacıishak Mahallesindeki vatandaşlar ile bir araya gelen İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan ve İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Gürhan Özcan’a coşkulu bir karşılama yapıldı.

İYİ Partili Özcan, Akhisar’ın Büyükşehir’den yeterli desteği alamadığını ifade eden Özcan, mahallenin yeterli yatırımı almadığını ve vatandaşlara hizmetin ulaşmadığını ifade etti.

DOĞAN’DAN HİZMET SÖZÜ

Akhisar’da seçilmeleri halinde hızla çalışmalara başlayacaklarını ve belediyenin hizmetlerini tüm mahallelere sunacaklarını ifade eden İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan; “Akhisar’ımızda maalesef yeterli hizmetler yapılmadı. Bu hizmetleri bizler eşit olarak tüm mahallelerimize ulaştıracağız. Amacımız herkesin refah içinde ve rahat bir şekilde yaşamasıdır. Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanacağız. Gürhan başkanımız ile koordineli bir şekilde çalışarak, Akhisar’ın şimdiye kadar alamadığı tüm yatırımları Akhisar’a kazandıracağız” dedi.