İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde İYİ Parti’nin Akhisar Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Ali Doğan, Akhisar’da seçim programı kapsamında Ziraat Odası’nı ve ardından Merkez Çarşı ve Köylü Pazarı esnaflarını ziyaret ederek burada vatandaşlar ile bir araya geldi.

TARIMDA KALKINMAYA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ

Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa’yı makamında ziyaret eden İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan; “Biz İYİ Parti olarak tarım konusuna çok önem veriyoruz. Seçilmemiz durumunda Akhisar Belediyesi olarak çiftçimize tarımın desteklenmesi için seferber olacağız. Bu konuda Ziraat Odamız ve diğer kurumlar ile koordineli çalışacağız.” Dedi.

Ardından Merkez Çarşı, köylü pazarındaki esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen Doğan, Akhisar’ın gelişimi için sürekli çalışacaklarını ifade etti. Esnaflar ve vatandaşlardan çok güzel dönüşler aldıklarını belirten Doğan, sürekli insanlara dokunacaklarını sorunları ve sıkıntıları dinleyeceklerini de sözlerine ekledi.

Doğan; “Çalışmalarımızı ekibimiz ile aralıksız olarak Akhisar’ın her noktasında sürdürüyoruz. Zor bir yola çıktığımızın farkındayız. Akhisar’ı hak ettiği yere taşıyacağız. Vatandaşlarımız bizleri çok iyi karşıladılar, kendileri ile nasıl bir belediye yöneteceğimizi paylaştık. Bizleri çok güzel karşılayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

TAMAMEN ŞEFFAF OLACAĞIZ

İlçemizin en büyük sorunları olan otopark, altyapı, çevre kirliliği gibi sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Modern ve kültürel yaşanabilir bir kent ortaya koyacağız. Sosyal bir belediyecilik anlayışı ile aile bütçesine katkıda bulunacağız. 

KONUT PROJELERİ YAPACAĞIZ

Akhisar’daki sit alanı sorunsalını çözüme kavuşturacağız. Konutlar için projeler üreteceğiz. Ortada dönen rant iddialarını giderecek, şeffaf bir yönetim oluşturacağız” dedi.

Çalışmalarında İYİ Parti İlçe Başkanı Mert Ali Kocacık ve partililer eşlik etti.