İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ali Doğan, 31 Mart yerel seçimleri öncesi mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. En son Kadıdağ Mahallesini ziyaret eden Doğan, bölge halkıyla bir araya gelerek yerel sorunları dinledi.

Meşaleler ve havai fişeklerle karşılanan İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, partilerinin Akhisar Belediyesi'ni kazanmaları halinde şehrin çehresini değiştireceklerini ve hiçbir mahalleyi ayırt etmeden hizmet edeceklerini belirtti.

Akhisar Belediyesi'nin halkın evi olacağını vurgulayan Doğan, katılımcı bir belediyecilik anlayışı benimseyerek tüm vatandaşların sorunlarına çözüm üreteceklerini söyledi.

Doğan, "Belediyeciliğimizde vatandaşlarımızla işbirliği içinde olacağız. Her proje öncesi ilgili kişilerin görüşlerini alarak, en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Akhisar'ın birçok mahallesinde var olan eksiklikleri kısa sürede tamamlayarak, hizmet odaklı bir anlayışla şehrimizi yönetmeye adayız." şeklinde konuştu.

Hizmete odaklanmış bir belediyecilik anlayışını benimsediklerini belirten Doğan, "Bu yola gerçekten hizmet için çıktık. Akhisar'ın değişime, iyi belediyeciliğe ihtiyacı var. Makam mevki gibi bir derdimiz yok, tamamen hizmet için bu yoldayız." diyerek seçim kampanyasındaki kararlılığını ve halka olan taahhütlerini vurguladı.

Sonrasında Kadıdağ Mahallesi’nde İYİ Parti’ye üye olan yeni üyelere rozet takma töreni düzenlendi.