İYİ Parti'nin Akhisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ali Doğan, seçim çalışmaları kapsamında sokak sokak, mahalle mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. 

Akhisar’da Ragıpbey Mahallesi, Sevgi Yolu, Kethüda Mahallesi, Hergelen Meydanı’nda bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Doğan, İYİ Parti'nin tek başına devam edeceğini belirterek, “İYİ Parti olarak Akhisar’da seçime hür ve müstakil olarak giriyoruz. Tüm yalan ve yanlı haberlere itibar etmeyin. Tüm seçmenlerden İYİ Parti tabanına bunu yeniden ifade ediyorum. Akhisar’a hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

SABANCILAR VE SÜLEYMANKÖY ZİYARETİ

Akşam saatlerinde çalışmalarına devam eden Doğan, Sabancılar ve Süleymanköy Mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Doğan, İYİ Parti'nin tek başına devam edeceğini belirterek, “İYİ Parti olarak Akhisar’da seçime hür ve müstakil olarak giriyoruz. Tüm yalan ve yanlı haberlere itibar etmeyin. Tüm seçmenlerden İYİ Parti tabanına bunu yeniden ifade ediyorum. Akhisar’a hizmet etmek için geliyoruz” dedi.

Doğan, “Akhisar’ın tüm mahallelerinde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Mahallelerimizin birçok eksikliklerini tespit ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. İYİ Parti iktidarında betona değil, insana yatırım yapacağız. Tüm eksiklikleri gidereceğiz. Akhisar’da seçimi kazandığımızda tüm halkın belediye başkanı olacağız. Kimseyi ayırmayacağız, taraflı olmayacağız” şeklinde konuştu.