İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin genel merkezinde, Akhisar Belediye Başkanlığı’na Hüseyin Ali Doğan’ı aday gösterdiklerini duyurdu.

İYİ Parti Akhisar Belediye Başkan adayı olan Hüseyin Ali Doğan; “Zor ve meşakkatli bir yola çıktığımızın farkındayız. Akhisar'ın çocuğu olarak Allah’ın izniyle halkımız bize teveccüh gösterirse onurla, gururla hizmet edeceğiz. İlçemizi otopark, altyapı sorunlarını çözeceğiz. Hava ve çevre kirliliği olmayan modern ve kültürel yaşanabilir bir yer haline getireceğiz. Sosyal belediyecilikle aile bütçesine katkıda bulunacağız. İlçemizde konut açığını ve sit alanı sorunsalını gidermeye çalışarak, konutlar için projeler üreteceğiz. Ortada dönen rant iddialarını şeffaf belediyecilik anlayışımızla tamamen yok edeceğiz. Okul çağındaki geleceğimiz çocuklarımıza ve gençlerimize sağlıklı beslenebilmeleri amacıyla her gün kahvaltı ve öğle yemeği öğününü belediyemizden karşılayacağız.” dedi.

Manisa İyi Parti İl başkanlığı düzenlenen toplantıda İYİ Parti İl Başkanı Ali Zafer İksir, “Biz hem Türkiye’nin makus talihini, hem Manisa'nın makus talihini yenmek için el ele vermiş insanlarız. Türkiye AKP ile CHP arasında sıkışmış kutuplaşmış seçmen buradan çıkmak istiyor. Bunun için bir yol arıyor. İyi Parti hem sağ seçmenin, hem sol seçmenin yeri umududur’ dedi. 

Akhisar İlçe Başkanı Mert Ali Kocacık “Adayımız Hüseyin Ali Doğan’ın tüm ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bizler seçmene kutuplaşmanın dışında bir yol olduğunu gösterip, Akhisar’ımızı İYİ belediyecilikle tanıştırmak için yola çıktık.” dedi.