Genç Parti Akhisar İlçe Teşkilatı yeni binasında hizmete başladı. Akhisar Belediyesi Sebzeciler ve Meyveciler İş hanı birinci katında hizmetlerine başlayan Genç Parti Akhisar İlçe Teşkilatı gün boyunca lokma hayrı da yaptı.

16 Eylül 2022’de yapılan genel kurulun ardından İlçe Başkanı Selahattin Kolas, yönetim kurulu üyeleri ise İsmail Yamak, Halil Kozu, İdris Deniz, Şerife Nur Yılmaz, Sercan Esen, Mustafa Sökmen, Ali Altın, Ahmet Aslan, Nedim Özçiftci, Asil Tütüncü, Yasemin Sayar Göktürk, Engin Sarıl, Volkan Bahadır ve Nesrin Çaçur’dan oluştu.

“Aşk ile geliyoruz” diyerek sözlerine başlayan Genç Parti Akhisar İlçe Başkanı Selahattin Kolas, “Değerli İl Başkanım, İlçe başkanlarım, MYK Üyelerim, Siyasi partilerin değerli başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluşların değerli temsilcileri, İlçemizin Oda ve Dernek Başkanları, Yolumuza inanmış geçmişten günümüze görev almış değerli dava arkadaşlarım, Kıymetli delegelerim, Basınımızın güzide temsilcileri ve sevgili Akhisarlı hemşerilerim, Hepiniz hoş geldiniz.

Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Cem Uzan’ın 2002 yılında yakmış olduğu meşalenin devamlığı için 16 Eylül 2022 tarihinde yapmış olduğumuz kongremizde seçilmiş olan yönetimimiz ile bu gün buradayız.

Üzerimizden külleri atıp kolları sıvayarak çıktığımız bu yolda umutluyuz heyecanlıyız ve her geçen gün yeniden doğuyoruz. Önümüze çıkan engelleri tanımıyor başarı merdivenlerini bir bir çıkarken ardımızda ayak izleri bırakarak büyüyoruz. Bu günde burada İlçe başkanlığımızın açılışı ve lokma hayrımız için toplanmış bulunuyoruz.

Tekrar hepiniz hoş geldiniz. Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk bizlere tartışılmaz doğru yolu göstermiştir. Maalesef, bu gün Türkiye’miz bu doğru yoldan çıkarılmış bulunmaktadır.​

Tarımda, Sanayide, Adalet ve Hukuk üstünlüğünde derhal değişiklik yapılması gerekmektedir. İnsan olarak onurlu ve şerefli bir yerde bulunulması gerekmektedir.

Yolsuzluk ve hırsızlık ülkemizde sıradanlaşmıştır. Devletin gücünü elinde tutanlar bizlerin vergileri sayesinde kendi paraları ve malları gibi yiyip içiyorlar. Şimdi hesap zamanı, Halkın sesini duyurduğu sokak ve stadyumlarda hükümet istifa sloganlarına hepimizin kulak vermesi gerekiyor.

Genç Parti Ailesi olarak biz diyoruz ki, Pir Sultan Abdalın dediği gibi kısa çöp uzun çöpten hakkını alacak, Saltanat dönemi Cem Uzan ile son bulacak. Türkiye Cumhuriyeti Laiktir Laik kalacak” dedi.