Efendi Mahallesi Muhtar Adayı Mustafa Yıldırım; “Mahallenin başlıca sorunlarını Manisa Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyemiz ile omuz omuza çözeceğiz.

1-Yağmur giderlerinin çoğu sokaklarımızda olmaması en ufak bir yağmurda sokaklarımız göle dönmesi vatandaşlarımızın çile çekmesi evlerine girip çıkamaması
2-Ring yolunda Hasköy kavşağı Beşyol Kahveleri kavşağı ve Çamönü Karasonya kavşaklarının ışıklandırılması
3-Mahallemizin giriş çıkışlarına kurumlarımızla fikir yürüterek belli yerlerin kamera ile 7/24 izlenmesini sağlamak
4-Belediyemizle görüşerek sokak hayvanlarının barınaklara toplanması
5-Şehir içi dolmuşlarının mahallemizin uç noktalarına kadar gitmesi engelli, yaşlı, kadın ve çocuklarımızın bu hizmetten daha verimli faydalanması
6-Mahallemizin her yerine parke ve kilit taşı döşenmesi veya sıcak asfalt dökülmesi, parkların güzelleştirilmesi

Muhtarlık makamı oturmaya değil, iyi günde, kötü günde hep beraber olmak için asker, düğün, hayır ve cenazelerimizde olmak için adayım. Kurumlar ile görüşüp öğrencilerimizin burs almasını sağlamak için adayım. 

Kısacası 7/24 telefonumda kapımda siz mahallemize açık olacak, mahalledeki gençlerimizin belediyeler ve fabrikalara girmeleri için referans olacağım. Beni tanıyanlar bilir, birçok kardeşimizin iş girmesine vesile oldum, helali hoş olsun. Halka hizmet hakka hizmet, hakka hizmetinde bir ibadet anlayışıyla hiçbir ayrım yapmadan hiçbir kimsenin değil, Efendi Mahallemizin muhtarı olacağım.” Dedi.

Mustafa Yıldırım kendinden bahsederken; “1965 Akhisar doğumlu Mustafa Yıldırım, aslen Musaca köyünden olup evli ve 34, 32 yaşlarında iki oğlu bulunmaktadır. Şuan emeklidir.

Çevresiyle barışık büyük ile büyük, küçük ile küçük aklı ermeyen kardeşimle aklı ermeyen biriyim. Yaratılanı severim, yaratandan ötürü, gurur, kibir büyüklükle işimiz olmaz kapımız gönlümüz daima herkese açıktır. Alan el değil, veren ol olmaya çalıştım. Takdir sizden hizmet bizden Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin” diye ifade ediyor. 
 

Editör: Mustafa Özdemir