Akhisar'ın İnönü Mahallesi'nde hizmet vermeye başlayan Diyetisyen Ceren Nur Benli Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, açılışını gerçekleştirdi. Akhisar Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, Zafer Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Alican Lopoğlu ve işyeri sahibi Ceren Nur Benli'nin birlikte kestiği açılış kurdelesiyle, sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlığı hizmetleri başladı.

Merkezin adresi İnönü Mahallesi 157. Sokak No:12 Daire:1 olarak belirlenirken, açılışa katılan başkanlar ve Ceren Nur Benli, bir araya gelerek iş yerinin açılışını kutladılar.

Ceren Nur Benli Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, yetişkin hastalıklarında beslenme, gebe ve emzikli beslenmesi, çocuk beslenmesi, zayıflama ve kilo alma gibi konularda uzman desteği sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca, diyet danışmanlığının yanı sıra, cihaz destekli yağ yakımı ve bölgesel incelme hizmeti de sunarak, sağlıklı beslenme konusunda toplumun bilinçlenmesine katkı sağlamayı hedefliyor.

Ceren Nur Benli'nin sunduğu hizmetler, bireylere kişiselleştirilmiş diyet programları ve sağlıklı yaşam önerileri sunarak, genel sağlık durumlarını iyileştirmelerine yardımcı olacak. Açılışın ardından Diyetisyen Ceren Nur Benli, Akhisarlılara sağlıklı yaşam konusunda destek olacaklarını belirtti.