Emekli Gazeteci Erhan Çelik ve Fadime Çelik’in kızı Buket Çelik ile merhum Orhan ve Nuriye Batıhan’ın oğlu, Akhisar Belediye personeli Oğuz Batıhan, Meydan Düğün Salonu’nda yapılan düğün tören ile mutluluğa “Evet” dediler. Düğün öncesi kız evinde düzenlenen kına gecesi eğlencesinde gelin ve gelinin kız arkadaşları giydikleri yöresel elbiseler ile müzik eşliğinde oynadılar ve sonrasında gelinin kınası yakıldı. Düğüne gelen davetli ve misafirleri Gazeteci Erhan Çelik eşi Fadime Çelik, damadın annesi Nuriye Batıhan ve damadın abisi Ozan Batıhan karşıladı.  

Meydan Düğün Salonunda düzenlenen düğün töreni, Akhisar Belediyesi Nikah memuru Pelin Ayaz’ın kıydığı nikah merasimi ile başladı. Gecenin mutlu çifti Buket ile Oğuz Batıhan’ı arkadaşları pistte yalnız bırakmadılar ve doyasıya eğlendiler. Daha sonra pasta kesme töreninde genç çiftler 6 katlı pastayı kestikten sonra bir birlerine ikram ettiler. Düğün gece geç saatlere kadar sürdü.

Düğüne Akhisar İlçe Tarım Müdürü Ahmet Kılıç, Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa ve personeli, Akhisar Bal Catering Müdürü Serhat Beyat ve personeli, Akhisar Kent Konseyi Engelli Meclis Başkanı Yeliz Dedeoğlu ve çok sayıda davetli katıldı.