Perakende sektörünün en yaygın indirim marketlerinden biri olan BİM, 3 Mayıs itibariyle para sayma makinesi satacağı iddiası ortaya atıldı. Sosyal medyada gündem olan para sayma makinesinin 1.990 TL’den satılacağı ifade edildi. İddialara göre ise para sayma makinesinin tedavüle çıkacak yeni para birimlerine de uyumlu olacağı belirtildi. 

İDDİALAR GERÇEĞİ YANSITMIYOR

Akhisar Press Haber’in ulaştığı BİM yetkililerinin verdiği bilgilere göre BİM’in böyle bir kampanyası veya girişimi olmadığı, para sayma makinesi satılacağı ifadesinin doğruyu yansıtmadığı belirtildi. 

BİM 3 MAYIS AKTÜEL KAMPANYA KATALOĞUNDA YOK

BİM 3-9 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacak haftanın aktüel kampanya kataloğunu yayınladı. Bu katalogda BİM marketlerde indirimli satılacak ürünler arasında para sayma makinesi görünmüyor.

BİM’in bu hafta satacağı ürünler arasında şunlar yer alıyor:

Heifer Saç Kurutma ve Şekillendirme Makinesi, Heifer Saç Kurutma Makinesi, Polosmart Smart Tartı, Kumtel Çift Cam Davlumbazlı Beyaz Turbo Cam Ankastre Set, Heifer Quiclean Pro Şarjlı Elektrikli Süpürge, Fakir Mikrodalga Fırın, Berlin Düdüklü Tencere Seti, SGS Akülü Ağaç Kesme Testeresi, Armut Koltuk, Plastik Kollu Plaj Sandalyesi.

Ekran Resmi 2024 05 02 12 9Qmc