31 Mart 2024 yerel seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarına gece gündüz demeden devam eden Akhisar Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Akhisar Belediye Başkan Adayı Besim Dutlulu, halk buluşmalarına devam ediyor.  Kapaklı Mahallesinde büyük bir destek ile karşılanan Başkan Dutlulu’ya Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Cemil Tugay ve eşi Öznur Tugay da eşlik etti. 

Mahalle sakinleri tarafından havai fişekler ve meşaleler ile coşkulu şekilde alana giren Başkan Dutlulu’ya sevgi seli görülmeye değerdi. Kapaklı Mahallesi çok amaçlı salon mahalle sakinleri tarafından hınca hınç doldu. 

Akhisar’ın her mahallesinde olduğu gibi, yıllardır hizmetten mahrum kalan Kapaklı Mahallesinde de 5 yılda güzel işler yaptıklarını söyleyen Başkan Dutlulu, Akhisar halkının destekleri ile daha nice güzel hizmetler yapacaklarını söyledi.

“BU DESTEK SANDIKLARA YANSIYACAK”

Başkan Dutlulu, “İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Cemil Tugay ve kıymetli eşi, Öznur Tugay ile birlikte Kapaklı Mahallemizi ziyaret ettik.  Akhisar’ın her mahallesinde olduğu gibi Kapaklı Mahallemizde de çok güzel işlere imza attık. Bu hizmet yolculuğunda halkımızın destekleri arkamızda olduğu sürece, Akhisar'ımız için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu akşam Kapaklı bizi çok güzel karşıladı. İnşallah 31 Mart günü de bu destek sandıklara yansıyacak. Misafirperverlikleri ve güzel dilekleri için Kapaklı halkımıza çok teşekkür ederim” diye konuştu. 

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE AKHİSAR BELEDİYESİ BİRLİKTE ÇALIŞACAK

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Cemil Tugay, Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun yaptığı güzel hizmetleri İzmir’den takip ettiğini belirterek, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nden sonra Akhisar Belediyesi ile işbirliği ve dayanışma içerisinde çalışma yapacaklarını dile getirdi. Akhisar’ın damadı olduğunu söyleyen Cemil Tugay’ı Kapaklı Mahallesi halkı bağrına bastı. 

Kapaklı mahalle halkı, muhtarı ve muhtar adayları Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun 5 yılda çok çalıştığını ve her taleplerini eksiksiz yerine getirdiklerini söyleyerek desteklerinin tam olduğunu söyledi. Konuşmaların ardından hatıra fotoğrafı çekildi.