Bir dönem Anadolu rock müzikte fırtınalar estiren Barış Akarsu’nun yaşam öyküsünü anlatan “Barış Akarsu Merhaba” filmi, geçtiğimiz Cuma günü tüm Türkiye’de vizyona girdi.  

“Barış Akarsu: Merhaba”nın oyunculu gösterimlerinin dördüncüsü İsmail Ege Şaşmaz'ın memleketi Manisa'da yapılacak.

Barış Akarsu’yu canlandıran İsmail Ege Şaşmaz, 22 Kasım Salı günü saat 16.45 seansı öncesi 16.15’te Manisa Forum Magnesia Alışveriş Merkezi Cinens Sinemaları’nda seyirciyle buluşacak, sohbet edecek ve hatıra fotoğrafı çektirecek. 

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ, MEMLEKETİ MANİSA'DA 

Barış Akarsu’yu canlandıran İsmail Ege Şaşmaz, 22 Kasım Salı günü memleketi Manisa'da Forum Magnesia alışveriş merkezindeki Cinens Sinemaları'nda saat 16.45 seansı öncesi 16.15'te hayranlarıyla bir araya gelecek. Sevilen oyuncu, burada sinemaseverlerle sohbet edecek ve onların filmle ilgili sorularını yanıtlayacak, birlikte hatıra fotoğrafı çektirecek. Sanatçıya bu etkinlikte Manisa’da yaşayan ailesi de eşlik edecek ve filmi birlikte izleyecekler.

BARIŞ AKARSU HAYRANLARI SİNEMALARA AKIN ETTİ

Barış Akarsu hayranlarının merak ve heyecanla bekledikleri “Barış Akarsu Merhaba” vizyona girdiği ilk günden bu yana  ilgi odağı oldu. Barışseverler sinemalara akın etti. Film, tüm Türkiye’de sevgi seliyle karşılandı. Hayranları film sonrası sosyal medyadan paylaşım yaparak beğenilerini dile getirdi.  

Barış Akarsu’yu İsmail Ege Şaşmaz’ın başarıyla canlandırdığı filmde,  Almila Ada, Şafak Pekdemir, Hüseyin Avni Danyal, Ebru Nil Aydın, Metin Coşkun, Aslıhan Kapanşahin ve Burak Satıbol oynuyor.

Yapımcılığını Fikri Harika Production ve Aytaç Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Mert Dikmen’in yaptığı  filmin senaryosunu ise Mert Dikmen ve Can Anar kaleme aldı.

TÜRKİYE’DE VE 23 ÜLKEDE GÖSTERİME GİRDİ…

18 Kasım 2022’de Türkiye’nin yanı sıra 10 Avrupa, 10 Ortadoğu ülkesi, Azerbaycan, Rusya ve Kazakistan’da gösterime giren filmin müziklerini ise Eser Taşkıran ve Mehmet Can Erdoğan yaptı.

Siz değerli basın mensuplarımızı 22 Kasım Salı günü Manisa'da yapılacak oyunculu gösterimde aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

KÜNYE:

Yapımcı: Fikri Harika Production/Aytaç Medya

Yönetmen: Mert Dikmen

Senaryo: Mert Dikmen, Can Anar

Oynayanlar: İsmail Ege Şaşmaz (Barış Akarsu), Almila Ada (Zeynep / Barış Akarsu'nun sevgilisi), Şafak Pekdemir (Nalan / Barış Akarsu'nun arkadaşı), Hüseyin Avni Danyal (Selahattin Akarsu / Barış Akarsu'nun babası), Ebru Nil Aydın (Hatice Akarsu / Barış Akarsu'nun annesi), Metin Coşkun (Remzi Kökdemir / Barış Akarsu'nun dedesi), Aslıhan Kapanşahin (Nesrin Akarsu / Barış Akarsu'nun kardeşi), Burak Satıbol (İlhami Yeni / Barış Akarsu'nun arkadaşı).

Müzikler: Eser Taşkıran/Mehmet Can Erdoğan.