Kızıltaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Kızıltaş, "Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri Kanaat Önderleri" Toplantısına Katıldı

Ankara ve Manisa Akhisar'da ticaretle uğraşan Kızıltaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Kızıltaş, İstanbul Tuzla'da düzenlenen "Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri Kanaat Önderleri" toplantısına katıldı. Ak Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen ve Davet Listesi oluşturulan toplantıya yoğun bir katılımın olduğu belirtilirken, Kızıltaş'ın da bu toplantıya katılmasının özellikle Tuzla Belediye Başkanı ve Adayı Dr. Şadi Yazıcı'nın ilgi ve alakasını çektiği ifade edildi.

Celali Aşireti mensubu olan Kars Kağızmanlı Turgut Kızıltaş, bölgesinde genç yaşta olmasına rağmen ciddi bir teveccüh gören büyük bir aşiretin mensubu olarak dikkat çekti. Toplantıya katılmanın kendisi için büyük bir onur ve gurur olduğunu belirten Kızıltaş, bölgede ve büyükşehirlerde Ak Parti'yi destekleyen insanların hizmet kervanını eksiksiz devam ettirmesi gerektiğini vurguladı.

Kızıltaş, İstanbul'daki seçimlere destek amacıyla bir hafta kadar süreyle İstanbul'da olacağını ifade ederek, yarın Cumhur İttifakı Adayı Sayın Murat Kurum'un programlarına katılacağını belirtti. Hemşehrileri tarafından büyük ilgi gören Kızıltaş'ın, seçim sürecindeki desteği ve etkileşimi gözlerden kaçmıyor.