AK Parti Büyükşehir aday adayı Selçuk Özdağ, Akhisar'ı ziyaret etti

2019 yerel seçimleri öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkan Aday Adayı olan AK Parti önceki dönem Genel Başkan Yardımcısı ve 24. 25. 26. Dönem Manisa Milletvekili Doç. Dr. Selçuk Özdağ ilk ziyaretlerine seçim bölgesi Manisa'da partisinin 17 ilçe teşkilatını ziyaret ederek başladı. 

AK Parti Büyükşehir aday adayı Selçuk Özdağ, Akhisar'ı ziyaret etti

Milletvekilliği görevini sürdürdüğü 7 yıl boyunca seçim bölgesi Manisa'da parti ayrımı gözetmeksizin sıkılmadık el, gidilmedik mahalle bırakmayan Özdağ, Manisa'da yapılamayanları yapmak için 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde AK Parti'den Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı. Teşkilatlara ve teşkilatçılığa büyük önem veren Özdağ, Saruhanlı’nın ardından AK Parti Akhisar İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Özdağ’ı AK Parti Akhisar İlçe Başkanı İbrahim Sayın, yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti Akhisar Belediye Başkan Aday Adayları karşıladı.

2019 yerel seçimlerinde Manisa'da AK Parti olarak en az yüzde 50 oy oranını yakalayacaklarını belirten Özdağ, AK Parti olarak 24 Haziran seçimlerinde alınan 360 bin oyu Manisa Büyükşehir seçimlerinde aday olması halinde en az 460 bine çıkartmayı hedeflediğini kaydederek sözlerine şöyle devam etti, "Milletvekilliğim boyunca insanlara solcu, sağcı, alevi, sünni ayrımı yapmadan hizmet ettim ve Manisalıların ilgisini, sevgisini ve teveccühünü kazandım. Evet AK Parti'den seçildim ama ben Manisalıların milletvekiliyim diyerek her telefonu açtım. Gece bir buçukta "kızımız kaçtı" diyenlerin kızını bulmak için kendimizi görevli atfettik. Hz. Ömer'in dediği gibi, "Fırat'ın kenarında koyun kaybolsa bizden sorarlar" diyerek ben Şehzadeler şehri Manisa'nın Ömer’i olmaya çalıştım” dedi.
 


Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 21:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber