Akhisar Galatasaraylılar Derneği’nin tarafından düzenlenen birlik ve beraberlik gecesi Gölet Kapalı Düğün salonunda yoğun katılım ile gerçekleşti.

Yaklaşık 150 davetlinin katıldığı gecede Gonca Kır Düğün Salonu ekibi sahne aldı. Renkli görüntülerin yer aldığı gecede dernek başkanı Uğur Leylek 2006 yılından bu yana yönetimde yer alan ve derneğe katkı sağlayan Erhan Yılmaz’ı onursal başkan ilan ederek, Bilal Özükırmızı, Özkan Kalın ve Deniz Aktaş’a plaket takdim etti. 

Dernek başkanı Uğur Leylek yaptığı açıklamada; “Katılım sağlayan tüm üyelere minnettarız. Şehrimizde bu bayrağı dalgalandırmak için özveriyle çalışan önce yönetim kurulumuza daha sonra da tüm üyelerimize sonsuz teşekkürler. Akhisarspor’umuzun Süper Lig’de olması sebebiyle saygı göstergesi olarak bu tip organizasyonları ara vermiştik. Devamında da gelişen pandemi süreci maalesef ki bizleri çok etkilemişti. Her geçen gün büyüyen ve genişleyen birbirinden değerli değerli büyük Galatasaray ailesi üyeleri etkinliklerimize ve aktivitelerimize devam edeceğiz. Sizlerin desteğiyle birlikte inşallah ilkbaharda şampiyonluk gecesinde buluşmak ümidiyle. Bu bayrağın şehrimizde dalgalanmasını isteyen bu değerleri önemseyen fedakarlık gösteren herkesi derneğimiz de görmekten mutluluk duyarız” dedi.