AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, Akhisarlı muhtarlar ile Ziyafet Restoran’da kahvaltı programında bir araya geldi.

AK Parti Akhisar Belediye Başkan Adayı Ömer İşçi, muhtarlarla bir araya geldiği kahvaltı programında yaptığı konuşmada, mahallelerde yapılan düzenlemelerden bahsederek şunları söyledi: "Mahallelerimizde köy meydanlarını düzenledik, fırınlar yaptık. Bunları muhtarlarımızla birlikte hareket ederek gerçekleştirdik. 31 Mart'tan itibaren yine bu çalışmaların merkezinde siz muhtarlarımız olacaksınız. Bunu yapacak tecrübemiz ve inancımız var, bunu birlikte çalıştığımız muhtar arkadaşlarımız bilirler."

İşçi, mahalleler arasında eşitliği vurgulayarak şehir ve kırsal mahalleler arasında fark olmamasına özen gösterdiklerini belirtti. Konuşmasında tarımsal kalkınma, üretim artışı ve yaşanabilir mahalleler oluşturmanın önemine vurgu yaptı. Göreve geldiklerinde sokakların temizliği ve çöplerin düzenli toplanması için gayret göstereceklerini ifade etti. İşçi, "Sorunları kısa sürede halledip, daha yaşanabilir mahalleler oluşturmalıyız. Yeni dönem hepimize hayırlı olsun" dedi.

Programa AK Parti İlçe Başkanı İsmail Ahmet Sözcüer, MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal, MASKİ Akhisar Muhtarlık İşleri Müdürü Murat İpek, AK Parti Belediye Başkan aday adayı Remzi Şekerci, partililer ve muhtarlar katıldı.