Akhisar'da ana yol üzerinde Yeni Garaj yanında faaliyet gösteren Yüksel Oto Lastik ve 7/24 yol yardım, sunduğu hizmetlerle müşterilerine kesintisiz destek sağlamaya devam ediyor. 

Kurban Bayramı öncesi Yüksel Oto Lastik'te dev kampanyalar devam ediyor ve indirimli fiyatlar sunuluyor. Özellikle Continental marka lastikler başta olmak üzere diğer tüm marka lastiklerde geçerli olan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Yüksel Oto Lastik, müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunarak lastiklerle ilgili tüm ihtiyaçları karşılamayı hedefliyor. Sökme, takma, rot, balans, lastik tamiri, jant düzeltme, nitrojen dolumu, akü hizmetleri gibi birçok konuda uzman ekibiyle müşterilere profesyonel destek sağlıyor.

Yüksel Oto Lastik, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmayı ve uygun fiyatlarla müşterilerine avantaj sağlamayı amaçlıyor. Yüksel Oto Lastik, deneyimli personeli ve modern ekipmanlarıyla güvenli ve kaliteli bir lastik hizmeti sunmanın yanı sıra 7/24 yol yardım hizmetiyle de müşterilerinin her zaman yanında olmayı garanti ediyor.

Kurban Bayramı öncesi gerçekleştirilen kampanyalar, Yüksel Oto Lastik'in müşterilerine avantajlı fırsatlar sunma çabasını yansıtıyor. Araç sahipleri, lastik değişimi, tamiri veya diğer hizmetler için Yüksel Oto Lastik'i tercih ederek hem güvenliği sağlayabilirler hem de indirimli fiyat avantajlarından yararlanabilirler.

Yüksel Oto Lastik ve 7/24 yol yardım, Akhisar'da ana yol üzerinde Yeni Garaj yanında hizmet vermeye devam ediyor. Müşteriler, kaliteli lastik hizmetleri ve profesyonel destek için Yüksel Oto Lastik'e başvurabilirler.

Ceyhun Fidan
Burak Fidan
0 505 705 33 92